Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Есенна среща: Орлова скала 06-07.10.2018г.


malkiq

Recommended Posts

Абе тя лекува всякакви газове, ама май точно "картините" не може да излекува. Май-май и аз опирам до дюзи :(

Желая ви да изкарате прекрасен уикенд - само не се заяждайте (Боре и Гена). Аз как е тръгнало... Може и изобщо да не се появява с тази кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 99
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Izolini

    16

  • Боре

    12

  • maxrpm

    9

  • Алекси Георгиев

    9

Най-много писали в темата

3 дена до срещата.

 

Алекс, не им се връзвай. Те така си говорят и на масата, и в леглото. Много се обичат :P

 

Лошо е, че няма да дойдеш. Лошо е и че няма да има от твоята ракия :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само спамя темата, затова последно ще кажа:

Утре съм уредил диагностика "живи данни" :) :) при човек, който знае какво да гледа. И ако оправя колата до уикенда (ако сумата не е до космоса и обратно) ще дойда. Ракия има (6 модификации с турбо). Но ако положението се закучи... Искам снимка на Боре и Гена прегърнати, с вдигнати чаши!

Другото е - весело и наздраве!

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Те така си говорят и на масата, и в леглото. Много се обичат :P

 

 

Уважаеми Баш Педератор, пардон - Администратор, 

 

Тъй като явно познавате в детайли, отношенията ми с лицето /или пък беше гъз.../ Дончо Чичков, по известен като "Касапинът от Красна поляна" -

 

а.к.а. Дон Чичи, то ще ви обещая от името на двама ни с въпросното лице/гъз, че ще имате едно НЕзабравимо преживяване, в Комплекс "Орлова скала" !

 

Специално за Вас, сме отредили скромно, но удобно място, в нашата скромна стая, и в още по-скромното ни легло,

 

а именно - между нас...

 

На пръв поглед, може да ви се стори странно, защото лицето/гъз посочено по-горе, носи вълнени гащи, ползва вълнен кондом,

 

електрическо одеало и прочие, а аз от своя страна не ползвам дрехи и завивки докато спя, а що се отнася до кондома -

 

латексът винаги ме е спарвал.

 

Но пък, бидейки между разпределителен вал /разпределението е: Вие отпред, Ние отзад/ и колянов вал /ако трябва,

 

ще ползвам и коляно/, обещавам да си изкарате чудно !!!

 

Вярвам, че тръгвайки си от срещата, с треперещи ръце, още по-треперещи колена и с насълзени очи, само ще си повтаряте

 

като мантра: Защо свърши, няма ли още, искам пак, къде сте колеги... 

 

В тази връзка, Ви пожелавам спокойни дни, нощи и часове, до срещата Ни !!!

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да успея с кешовицата за тоя месец. Ако има някой да отива само за Събота, ще се радвам да се возя в багажника! ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да опитам акациевата. Предния път... еми не успях...

 

Аз ще се отчета с кайсиева :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, като чета Боре какви ги разправя... И аз няма да ходя! Но... Пак казвам - дори и да смогна да съм на линия - задължително си турям МЕТАЛНА КОРА, че тоя голям мъж ако ме обърка с... някой, ще ми изкара биелите през клапаните :) :)

Ако оправя колата - ще те взема от руски паметник. Иначе в багажника на полото ще се окосмиш повече и от хъскито :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да опитам акациевата. Предния път... еми не успях...

Тогава твоето "Не успях" за акацията беше защото трябваше да шофираш после. И аз няма да успея за кайсията по същите причини.

PS: Залости вратите и прозорците - Боре е в комплекса!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Meне Боре и "Дон чичи" ме не притесняват, докато те се забавляват (а аз съм сигурен че забавата ще е сваляне на кората на шкодата) , аз ще съм направил поне на 3 коли основните ремонти и ще съм минал поне 3 платени мацки ... Иначе стискам палци да оправиш голямата врачанка, космите на кучето, не ме плашат, тъкмо после , като дойда у вас да гледаме мач, ще ме счита за "свое" и няма да ме лае ! :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха :) Пустиняк такъв!!

Само дет Пепино те заподозря, че си спал с котка с оня суйтчър :)

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Суичера беше тоя с който извеждаш кучето , пък тoй щото човека знае, че обичам котенца сигурно е решил, че някое е минало да ме види през нощта, дали спя спокойно... Котката на писта дракон си я галих около половин час, след като си легна, тя си се присламчи... ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да опитам акациевата. Предния път... еми не успях...

 

Аз ще се отчета с кайсиева :)

 

Като сме тръгнали да се отчитаме - аз и ще, но със смокинова  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПичоЖе, планираме ли някакво организирано пътуване от София? Аз за сега петъка съм го писал "дъждовен" и ако не се случи нещо извънредно, като например някой да ми предложи 5-10 000 евро за да отида на работа, смятам да тръгна към 11 за да съм там в 12:00 и да нападна бирата и добавките към нея.

 

Ице, няма да успея толкова рано (много искАх, ама немАх желание :tongue_1: ).

 

В тази връзка, ако има мераклии (тръгващи от София), предлагам сборен пункт Шела срещу Джъмбо, тук - https://goo.gl/maps/eX3VQM6EYhE2

Ден - петък (не остана :banger_1: )

Час - предлагам 12:30ч, с идея до към 12:45ч - 13ч да потеглим.

 

Който има желание да пътуваме заедно (в колона по един), да заповяда  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще се пробвам, в 12'30 - 12'40 часа, да съм наличен.

 

Малко ме притеснява тази колона, че когато е от мъже, било "курниз", амаааа..., нищо, ще гледам да съм последен !

 

Айде, остава само един ден !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ви чакам на място, като мисля да употребя тези 2 часа преднина за да разбера става ли къркането в ресторанта.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ме притеснява тази колона, че когато е от мъже, било "курниз", амаааа..., нищо, ще гледам да съм последен !

Господине, пропускате факта, че аз ще тръгна след вас :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господине, пропускате факта, че аз ще тръгна след вас :P

Напротив уважаеми, но отчетох, че дори админите не са толкова надарени, че да се притеснявам от тях, при наличието на 5-6 часа разлика в часа на потегляне ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май ще си пътувам сам :)

Уважаеми Д-р Менгеле, няма лошо да пътувате сам, накрая пак при нас ще дойдете, а ние ще ви посрещнем подобаващо !!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота към 9.00 ще пътуваме с още един колега за сега, ще тръгнем от Шела точно преди Хемус, срещу Jumbo, ако има желаещи може да се присъединят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Пловдив и региона някой ще пътува ли? Или и сам войнът е сам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив уважаеми, но отчетох, че дори админите не са толкова надарени, че да се притеснявам от тях, при наличието на 5-6 часа разлика в часа на потегляне ;)

Разбирам, драги, отчета ти е правилен. Но както сам пишеш на г-н Доктора - часовата разлика не е от значение.. пътуваме към едно и също място.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.