Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пътешествията на Мая


Recommended Posts

Здравейте,

 

реших ей така да си направя една тема за пътешествията на Мая и да качвам чат пат някоя снимка. Тези са от някъде из италианските чукари :)

 

IMG-3297.jpg

 

IMG-3159.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то какво инфо да дам - дива италианска пустош - едно малко село на име Поги (близо до Арецо в Тоскана), което даже и Гугъл Мапс го няма точно обозначено. Иначе Италия си е великолепна страна за мен - ако не отида да живея в някое балканско село след години, ще е Италия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

реших ей така да си направя една тема за пътешествията на Мая и да качвам чат пат някоя снимка. Тези са от някъде из италианските чукари :)

 

IMG-3297.jpg

 

IMG-3159.jpg

супер снимки :) Супер кола :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, вчера си се повозих стабилно по пътищата на Европа и това е резултата :):) :)

 

IMG-3808.jpg

 

Доста съм доволен от цялостната возия, комфорт и разход при положение, че колата беше натоварена с около 300 кг багаж (включвам и себе си) и си пътувах катo истински гастарбайтер :):) :)

 

IMG-3785.jpg

 

 

Като цяло всичкият пробег е магистрала, с включен климатик. Имам две кулинарни отклонения във Виена (за ребра) и в Белград (за телешки опашки) и по границите да е имало общо 1 час чакане, но колата не е била гасена въобще.

 

IMG-3791.jpg

Редактирано от edinichensluchai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "edinichensluchai" - Е да му се невиди, вися в тъпото задръстване на Булевард "България", гладен на Вълк и чета из Автомобилен Форум за Ребра и Телешки Опашки. Въпроса е: ТИ Сърце имаш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "edinichensluchai" - Е да му се невиди, вися в тъпото задръстване на Булевард "България", гладен на Вълк и чета из Автомобилен Форум за Ребра и Телешки Опашки. Въпроса е: ТИ Сърце имаш ли?

 

хахаха - на въпроса за сърцето - май съвсем няма да е уместно да спомена че при братята сърби имаше и свински сърца и език в масло и чесън :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "edinichensluchai" - Предлагам, следващия път, да ТЕ ескортирам с моя "Superb" до въпросното място в Сърбия, за което споменаваш и да видим какво ще ни стане ако хапнем обилно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "edinichensluchai" - Предлагам, следващия път, да ТЕ ескортирам с моя "Superb" до въпросното място в Сърбия, за което споменаваш и да видим какво ще ни стане ако хапнем обилно :)

С най-голямо удоволствие - иначе резултата винаги е един и същ след подобно "гурме" преживяване - пада ми кръвното и търся дебелата сянка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може ли на два ви да панирам бъбреците, да ги гарнирам със сметана и манатарки и да се отдам на двете каси от багажника на Мая ?!

Ще ме карате да точа лиги у сред нощите, мискини такива :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Алекси Георгиев" - Е браво! Като ще се правят незаконни неща, не трябва да се хвалиш за това в който и да е Форум..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше шега - не мислех, че ще се приеме по такъв начин! Просто ми се доядоха изброените по-горе вкусотии от свински и телешки характер.

Извинявам се!

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше шега - не мислех, че ще се приеме по такъв начин! Просто ми се доядоха изброените по-горе вкусотии от свински и телешки характер.

Извинявам се!Nq

Няма проблем - всичко е в кръга на шегата според мен :):):) да сме живи, здрави и единни е най - важното в този празник.

 

и като доказателство, че от свинята лебед не става прилагам по-долу снимкова материал на по-интересни неща от Мая (нищо, че темата е за нейните пътешествия, тя е някъде на заден план из двора :)

 

unnamed.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доведохме Мая да види и море малко :)

 

IMG-3861.jpg

 

 

IMG-3865.jpg

 

 

 

 

12 часа каране, но пък си заслужава :)

 

IMG-3868.jpg

 

 

IMG-3875.jpg

Редактирано от edinichensluchai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Мая стигна и до Сицилия . Учудващо на острова не се забелязват никакви Шкоди (за разлика от другите части на Италия), но мога да кажа с гордост, че италианците я заглеждат и кимат одобрително. Бях забравил обаче какво преживяване е с голяма кола по малките улички тука в комбинация от техните шофьорски умения и толерантността им на пътя - важното е, че засега няма щети....Уж дойдох за добро време - всеки ден вали една дребна градушка, но и кефа да си скъсаш лимон/портокал от градината е доста голям :)

 

IMG-4468.jpg

 

Трапани:

IMG-4462.jpg

 

Кастеламаре дел Голфо:

IMG-4465.jpg 

Редактирано от edinichensluchai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.