Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скара/Бира


ID A

Recommended Posts

Момчета какво ще кажете на 02.09.2018 да си спретнем една скара на поляна? Съвсем сме зарязали Шкода клуб традициите. Мисля си някъде по поречието на Искъра, но и всякакви други предложения са добре дошли. Ако някой не се чувства надъхан достатъчно, да поразгледа снимките от предишни сбирки и раздумки и пак ще си говорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит, но скара без бира не е скара! Пък бирата ще попречи на прибирането с колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Момина скала (Витоша) е много готино. Ходил съм с приятели няколко пъти. Поляната е голяма. Ако се отиде по-рано, 09:00ч. можем да си запазим добро местенце със сянка. Има река, в която е готино да се джапа. В единия край на поляната има заведение и едно магазинче. Ако някой не иска да си готви, може да си купи ядене. Предлагат и напитки и сладолед. Пътя е от Бояна все нагоре и е добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Предложението на "Mishelle" ми допада, много :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ходих до Момина скала и пътят е станал изключително лош.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "SKODA 105 RS" - Е това вече е проблем.. Аз хубаво послушах "Mishelle" да сложа 18-инчови джанти, но с тях по дупки не минавам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно пролетта ходих няколко пъти. Дупка не уцелих. Има няколко места, на които се намалява. Към Бонсови пътя не беше по-хубав, особенно последния стейдж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "SKODA 105 RS" - Е това вече е проблем.. Аз хубаво послушах "Mishelle" да сложа 18-инчови джанти, но с тях по дупки не минавам..

Спокойно , Иво ще ни вози с "високопроходимия" автомобил :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз разбрах, че Иво предложи някъде по Искърско.

 

Аз хубаво послушах "Mishelle" да сложа 18-инчови джанти, но с тях по дупки не минавам..

Миро, пАли едничката - и без тва ще й дойде добре да развее пръднята :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо предложи по Искъра. Но без определено място. Затова пуснах идеята за Момина скала. Ако някой има предложение за конкретно място, да споделя. До уикенда не остава много време. Но пък ако не успеем толкова бързо да се организираме, може да изместим датата със седмица-две напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, на мен ми е все тая къде, просто в началото разбрах за Искъра - после гледам Витоша и си викам: Еба* мааму, кво стана тука :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "The Best Forman" - "BMW"? Добре. Ще трябва да се подготвя психически..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Ще се събираме ли на 02.09.2018 година или?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета, нямате желание за сладка приказка и вкусна мръвка ли? Сутринта се разходих до мястото където се събираме обикновено на Бонсови поляни. Мястото е окосено, пътят през Горна баня е добре. Та да викнем за следващата неделя, на 9 септември една скара на поляна, на Бонсовите от 10 часа, до кой до когата иска.

 

post-508-0-11371200-1535698351_thumb.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен лично на 9-ти ще е по-удобно, че този уикенд програмата ми е фул вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Алекси Да, за 9 септември.

 

@The best Fabia От уважение към старите хора и от страх да не ви стане лошо от въртенето на педали нагоре, мога да ви закарам до горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да се класираме всичко зависи от малкия човек кога ще реши да се появи на бял свят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето кой ще черпи! :) Поздрави, Митак! Дано всичко е по план.

 

Аз си търся колело!

Гена, имам "тандем". Ако го докарам на ход от Враца, ще ме качиш ли до Витоша? :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.