Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия за първа кола


mihailivanov91

Recommended Posts

Здравейте,
Нов съм в този форум и се регистрирах защото обмислям сериозно първата ми кола да бъде ето тази Фабия
https://www.cars.bg/company/italicar/offer/c1900036

Какво ще кажете за двигателя и варианта с газово?
Моля за откровено и честно мнение. Не ми трябва колата да ми е супер бърза. Харесва ми, че е изчистена и има фабрично газово. Притеснява ме,че е на повече километр

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да я погледнеш с някой, който разбира и да се закачи на компютър да видите какво ще излезе. А за километрите може само да се радваш ако са само толкова, колкото пише :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, задължително. Говорих с дилъра на тази автокъща и е съгласен да отидем до официалния шоурум на Шкода в Стара Загора да проверим историята на колата.
Нямам много разбирач по темата с колите, но ще взема баща ми с мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На обявата пише, че колата е на 126 000км, а на снимките пробегът е 152 154км, тоест джамбазина я е превъртял поне веднъж, има голяма вероятност да е връщан и още веднъж от където колата е докарана. Ако си я харесал, закарваш я в сервиз, гледате, умувате, но щом се намира разлика в изминатите км само по снимки, прави си сметка какво друго може да излезе :D Aко всичко е горе долу ок, искай отстъпка точно заради тази разлика. Имай в предвид, че щом една кола е закупена нова с фабрична газова, това значи, че е взета, за да се кара много, така че пробегът може и да е доста по-голям. Това разбира се е моето мнение и не задължавам никой с него, просто се надявам да съм поне малко полезен :) Успех с придобиването на мпс, дори и да не е това

Поздрави

Редактирано от piccinini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно с газ е врено че се кара много, но има и изключения. Най-вероятно е на не повече от 250000. Тя ако е на повече ще е смазана вътре волана се рони не е кожен. Лоста за скорости и той лъсва. Седалката по издържа. Гледа се на място втимателно. Все пак е фабиа, ако е пасат на тия години мже да е и над 400000км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти кола се оказа тази. Този е пълен измамник. Нито климатика работеше, нито километрите бяха верни, ролки и филтри са за смяна. Двигателя скърцаше като го пуснахме. Колата стои отдавна отвън. Нямаше ток в акумулатора и за газовото нищо не можеше да каже колко побира и дали изобщо работи.
Реалната цена на тази кола не трябва да е повече от 5000лв в това състояние.
Като му задавах въпроси, отговаряше "Не знам...не знам. Каквото пише това е. Така са ми я докарали"

Бахти глупака, възмутен съм много защото бих път от Варна до Стара Загора все пак едни 300 км и още едни 300км за връщане.
Засега явно ще си ходя пеша и с автобуса.

Редактирано от mihailivanov91
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко. Потърси кола от човек който си я кара. От автокъщите действително е както са им я докарали и не знаят нищо освен къде е била ударена или ужулена, но това не го казват. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един мой роднина ми каза за автомобили върнати от лизинг в ТБИ, ще отида да видя 3 Шкоди Фабии има ама са чак в София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върнатите от лизинг... Има една такава къща с подобно или същото име - “Върнати от лизинг” в София. От няколко човека чувам, че не са читави търговци. Или ударени коли, или върнати километражи! Обичайната практика...за съжаление. Късмет с намирането!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.allianz.bg/about_us/konkursi_targove/targove/

 

Гледаш коли без ПТП

 

две окт - едната Варна другата София. 2006, 2008 г. 1.9 ТДИ, 3300лв и 5300 лв. Софийската е купувана нова от Еуратек итова са действителните км. Учукана малко от градушка има снимки, ако те интересува Варненската /защото си от Варна/ пиши да разпитам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.