Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос относно конкретна обява за Супърб 2


BATJ

Recommended Posts

Здравейте колеги,
От два месеца търся усилено читав Супърб 2 в диапазона 2010-2013 и цена до 22К. Ходил да гледам какви ли не екземпляри върнати от оперативен лизинг, за жалост изглеждат много по-амортизирани от километрите които им дават. Реших да търся автомобил от частно лице. Питането ми е конкретно за обява от Плевен https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=7uzt9d. Интересува ме дали някой колега от форума случайно не я гледал вече или има някаква информация за конкретния автомобил. Искам да ви попитам и за препоръка за сервиз в Плевен къде да закарам колата за преглед. Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходил да гледам какви ли не екземпляри върнати от оперативен лизинг, за жалост изглеждат много по-амортизирани от километрите които им дават. 

 

Колега, силно съм учуден ти не го ли знаеше това предварително за да не си губиш времето. Всеки един читав екземпляр се "филтрира" и не се предлага на случайни клиенти, а направо отива при "наши хора". Синовете ми имат приятел, чиято съседка е на много висока позиция в един от официалните вносители и вече взимат 7 или 8 автомобил. Карат ги известно време и после ги продават почти без загуба.

Плевенската обява вече е изтрита и вероятно колата е била много добра! :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.