Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Счупена дръжка за отваряне на предна врата


skoda-plovdiv

Recommended Posts

Здравейте.

Имам Шкода Октавиа, 1.6 комби бензин, 1999 г. Днес детето се заключи вътре и при опит да отвори, счупи предната дръжка отвътре.

Мога да си отворя вратата само ако сваля прозореца? Моля за мнение само дръжка ли да си поръчам или има някакви жила?

Жена съм и не искам излишно да ме цакат по сервизите :blush:

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "skoda-plovdiv" - Преди доста години сменях жило, защото се скъса. Помня, че вървеше в комплект с дръжката отвътре и аз се радвах, защото бе лъскава а старата имаше драскотини. По спомен, цената бе около 20 Лева. Работата по подмяната и то с максимум внимание към детайлите, е около половин час (поне за мен). Общо, за части и труд ако ВИ искат повече от 50 Лева, най-малкото няма да са Джентълмени..

Редактирано от tuningmania
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова попитах какво представлява отчупеното , може й да не е скъсано жилото и да трябва само хромираната дръжка .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че жилото е скъсано, иначе дръжката е здрава, но не отваря. Гледам по моргите има дръжка,дали върви с жило или трябва и него да поръчам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при всички положения ще стане ясно какво е необходимо само след като се свали кората , затова идете при човек който може да я свали ( нека колегите от Пловдив дадат идея при кого :) ) и ще се види : лостче , жило или и двете .

Успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е скъсано само жилото като номер би трябвало да е 1U0837099F. Оригинално в ЕТ струва 21.72 лв и дават, че е налично. Гледам из разни онлайн магазини има за по 11.00 лв.

 

Ако ти се занимава можеш да си видиш частите в този онлайн каталог https://drive.by/spare/etka/skoda/oct/202/837000/

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера сменях.Магазина на сточна жило китайче 12 лв.Орегинал 33.Смяната не е сложна.Жилото е отделно.Ако има нещо с което да помагаме пиши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.