Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

 

Skoda Octavia 2 FL ; SWING + MDI фабрично.

 

Въпросът ми е, може ли нещо да се направи за да се показват имената на песните на екрана на радиото SWING, при възпроизвеждане от флашка (или CD)? Показват ми се на MaxiDot-a, а на самото радио са Track 1, 2, 3...При ровене по папките от менюто, си показва имената на файловете.

 

Споменава се в разни теми това като проблем, но не става ясно дали се проявява при всички суингове, и дали е намерил някой цяр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, за MP3ки иде реч. И да не им чете таговете, а да им показва само имената на файловете, пак бих бил доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SWING-ът чете ID3v1/ID3v2 таговете, а не filename-a. Единственият цяр е да оправиш таговете на песните, file name-ът няма значение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натисни бутона Info и ще ти покаже таговете. Ако не са въведени, пак от там може да си избереш да ти показва името на файла.

Питал си същото и миналата година, ама не помниш.

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/54523-mdi-%D1%83%D0%BF%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%B8-%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%84%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8-%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D0%B4%D0%B6%D0%B8/

Редактирано от winrg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет :) Ако искаш да не ти се показват таговете, мисля, че е най-добре да си ги махнеш още преди да ги качваш на какъвто и да е носител. Аз ползвам програмката Id3Kill за махане на тагове при mo3-ки. Даже май ми е portable версията. Ако искаш я потърси в нета, ако не ти се занимава - драсни на лично един мейл - ще ти я пусна ;) Аз не харесвам таговете и каквито и mp3-ки да ползвам, махам ги с въпросната програмка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отзовали се.

 

winrg, прав си. Създал съм темата за едно, задал съм после друг въпрос, и съм забравил. Как не ми е хрумнало досега да разцъкам, не знам.
 

pri_valo няма смисъл да ги детагирам, ако имам фукнция за filename, но трябва да разцъкам и да видя.

 

Ще пиша когато го пробвам, може да не е веднага, защото не шофирам всеки ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах го, наистина върши донякъде работа, сменят се имената при следваща песен, но както каза winrg, не ти върви брояча на песента в този екран.

 

Много ми е странно това. Играли са си да вкарат функция на софтуера да прави пълно преброяване на файловете за възпроизвеждане, и да показва номерата им на главния екран, което напълно ненужно когато имаш възможноста за четене на тагове О.о

 

Живи и здрави, знам, че се занимавам с глупости, но слава Богу, има кой да ми направи кефа да разисква с мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.