Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

SmartLink функция за Swing


a.iliev

Recommended Posts

Здравейте,

от 2 месеца карам octavia 3 fl. Колата е с мултимедия swing с 6.5-инчов дисплей и има бутон APP, като при натискане се изписва съобщение да се обърна към дилър за услугата SmartLink. Някой има ли опит с това, какви функции/приложения може да се ползват при активиране на SmartLink, колко би струвала активацията (ако изобщо е съвместима със swing)? Поздрави!

 

35924565_2456314034394461_49312048662582

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде 360 лв беше, но са ограничени приложенията,които тръгват.

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от два месеца имам О3 FL със SWING. Свалих си Android Auto (не през Google Play, а през търсачка, че не става иначе) за телефона и чрез кабел ползвам Google Maps и Waze. Има клипчета в Yotube как може и други приложения да се позват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от два месеца имам О3 FL със SWING. Свалих си Android Auto (не през Google Play, а през търсачка, че не става иначе) за телефона и чрез кабел ползвам Google Maps и Waze. Има клипчета в Yotube как може и други приложения да се позват.

 

Виждам, че и ти си с 2.0 дизел, 150 коня, обаче с ръчни скорости. Може ли да споделиш колко често колата влиза в регенерация на дпф филтъра, без да светка лампата? При мен се случва на всеки 250-300 км градско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам 80% извънградско и за 4700 km не е светкала лампа. Извънградско се усеща понякога повишаване на оборотите и шума за десетина минути. Градско на два пъти се усети същото и гадна миризма отвън като на светофарите държеше почти хиляда оборота. От както направих две хиляди километра си я карам извънградско с 150-160 км /ч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен лампа не ми е светкала още, а колата стана на почти 11000 км. Но един път на седмица държи високи обороти и мирише както при теб. А слагаш ли някаква добавка на горивото? На предишната кола сипвах през едно зареждане и се усещаше разлика, на тази още не съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се и аз за добавка. Това ми е първият дизел. По форума тук чета, че слагат някаква Бардал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Smartlink за Swing все още може же да се добави само в завода. Вероятно ще може и допълнително да се инсталира, но не знам кога. Може и да ми е стара информацията и вече да е възможно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

И аз от два месеца имам О3 FL със SWING. Свалих си Android Auto (не през Google Play, а през търсачка, че не става иначе) за телефона и чрез кабел ползвам Google Maps и Waze. Има клипчета в Yotube как може и други приложения да се позват.

Колега може ли линк за точната версия на приложението.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам проблем, инсталирах Android Auto на телефонът ми тръгва няма проблем - обаче колата на реагира като включа кабела, пише че се свързва обаче не се Mirror-ва дисплейа от този на телефона.

Някаква идея ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка ако от завода не е активирана Смарт линк функцията , то с кабел може ли да се извади нещо на екрана на Суинга и с кое андроид приложение?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, невъзможно е. Трябва да се активира Смарт линк , за да се проектира каквото и да е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега...да беше някаква разумна сума да я даде човек ма 400лв ....не мерси...

Именно. Преди година беше 300 лева,ама я инсталираха само от завода. Ще се кара без тая функция.

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я платих 320лв преди 2 години. За мен си заслужава, особено възможността да ползваш Google maps. Разбира ако навигацията не  е есенциално важна няма смисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...
На 23.10.2018 г. at 8:44, Stenli_19 написа:

Колега може ли линк за точната версия на приложението.

Благодаря.

Ето ти линк; https://mzdconnecthacks.com/downloads/,

има Android Auto, phenoptipe patcher, AA Mirror Plus, всички неща да си направиш добра навигация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Стойка за телефон от Лидъл- 7.99 и всичко ми се "мирърва" на джама ?

Аз си ползвам медията само като радио и hands free за телефона. В него имам всичко- навигация, музика, waze,torque,carista :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.