Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Салон Octavia vRS MK1 - възстановяване, боядисване


ico uzunov

Recommended Posts

Здрасти Колеги,

 

Салонът на колата ми вече не прилича на нищо, знаете комбинацията от бял плат с кожа на vRS-a при ежедневна употреба на какво започва да прилича, петна дори като капне вода, ужас е. Омръзна ми да пера, по всякакъв начин, после за отризателно време става пак същото.

 

Има ли изход? Мислех за вариант направо за кожено Recaro от Голф 4/Бора, но цените са към 7-800 лв, после тапицери, стават над 1000. За моя салон да ми сменят плата с бяла кожа ми искат по 80 - 100 лв. на парче плат, тоест към 800 лв, после още 200-300 за да стане шофьорската перфектна ... и става ...

 

Чух за боядисване на текстилни салони, та идеята е белия плат да стане черен. Къде обаче да проверя?

 

Други идеи?

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ицак, мисля че си за тези!

Слушал съм много добри отзиви за тях...правят салона, като нов...няма да можеш да си я познаеш.

Иии, като дойдеш в Пловдив да знаеш, че пия кафе с натурален сок ананас, ще си го търся като наследство да знаеш!

https://avtorenovacia.bg/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:), благодаря, юни и юли има предостатъчно VAG събития на Калояново, живи и здрави ще се метна до Пловдив да ме преслушат. А за кафето и сока - много ясно, лесна работа  B)

 

Има ли място и в София, което да погледна? Или други идеи за салона?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 7-800лв се намира перфектно рекаро от Ауди С3. Ако си склонен да дадеш такива пари, това е най-добрият вариант, според мен. За под 500 се намира или изцяло кожен, или кожа + алкантара от Сеат Толедо, отново в перфектно състояние. Невъзможно е да ти претапицират салон за под 1500лв с кожа със сравнимо качество със заводската.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.