Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дизелов VRS


d1am0nd

Recommended Posts

Здравейте, наскоро си продадох ежедневния голф и съм се насочил към Дизелов VRS II преди фейса. Не съм имал допир с по-новите дизелови мотори на VAG групата. Та като цяло за какво да се оглеждам като проблеми, не само откъм двигател, а и откъм екстри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да разгледаш мненията от тази тема. Като цяло, за предпочитане е да търсиш с CR мотор, поради проблеми с дюзите при PD.

 

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/55566-octavia-rs-2-tdi/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ами има една прекалено евтина и ми изглежда съмнителна, но е доста красива и се чудя какво може да и е. Дали някой е ходил да я погледне ?https://mobile.bg/details/11509096140299486#&gid=1&pid=3а другия вариант който мисля да ходя да гледам е тази https://mobile.bg/details/11519484194108094

Редактирано от d1am0nd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бялата ми се струва снижавана, изглежда по-добре на външен вид и като салон, но мен нещо в нея ме смущава. Може би липсата на пробег (колкото и да е променян) и това, че е написана в заглавието 210 КС.

Черната е купена за да се кара (застраховка от януари, комплект зимни гуми с джанти) а сега се продава!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се вижда ръжда по праговете, все пак ще отида да я огледам. Чух се с някакъв човек отговарящ за колата, питайки на колко км. е колата отговора беше - "не знам, не съм близо до нея, някъде из паркинга е", при следващ въпрос от мен дали има сервизна книжка колата отговора беше подобен с допълнението - "тя си е стара кола надали има" ...... На такива непукисти не съм попадал ама никога....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение, бялата изобщо не си губи времето да я гледаш. Черната излгежда поддържана кола и повече си заслужава да се разходиш да я видиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен, бялата е пълна загуба на време. Още на снимките изглежда много уморена и занемарена....представям си на живо, какво чудо ще е.

Черната бих я погледнал със сигурност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Още на снимките изглежда много уморена и занемарена....представям си на живо, какво чудо ще е...

Ето това ме смущаваше, изглежда "уморена", но не знаех да да го кажа!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това ме смущаваше, изглежда "уморена", но не знаех да да го кажа!

Тя за претопяване готова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бялата отидох да я погледна... на 280хил. е колата със заключен комп, има доста модификации и е минала през декра за легализирането им (в чужбина). Колата има ръждички на доста места и най-вече по праговете. Като цяло наистина изглеждаше изтощена кола, иначе двигателя си работи нормално както и всичко останало по колата, има и подгреви отзад,. Друго което разбрах е че преди е била пускана на 12-13хил. и си е поседяла доста доста време та сега е на тези пари, има боядисвани части от купето и е градушкова но е трудно забележимо. Това е от мен за тази кола, някой ако е тръгнал да я гледа да си знае :). Продължавам с търсенето. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Здравейте, по темата някой по-запознат ако може да каже на тази модификация на Октавия кога монтирват CR (комънрейла) че съм се насочил да купувам но ми казват да бягам от Помпа дюзата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МонтирВат го от малко преди фейслифта. Обикновено колите са пре фейс отвън и фейс вътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.