Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Fabia vRS...


Recommended Posts

Привет на всички!

От този понеделник съм горд собственик на Skoda Fabia vRS 2007. Ако трябва да бъда честен... каквото и да кажа ще е малко :) Просто...
 
Аз съм трети собственик, като предишните двама са се грижили много за колата. Аз ще се грижа още повече!

Прикачвам една снимка на принцесата...

 

https://drive.google.com/open?id=11STv0GlfIO_A9lO8nwMjEEssrxodnXzR

 

Най-големия яд, който имам за момента е , че не мога да си намеря оригинални стелки... Ако някой има идея нека сподели ще съм благодарен:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Много радост зад волана и безаварийни километри ти желая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, кефи ме цвета много. Пожелавам ти да я караш само на пилеж и те чакаме на Калояново! А стелки чакай от някоя кола за части в мобиле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

 

Благодаря! Забравих да спомена, че колата е форумна. За Калояново не знам още, но можеш да си сигурен, че другия месец ще дойда на форумната сбирка!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен ! Прекрасна е !

Много безаварийни километри с това бижу !

п.с. за стелки мисля че ЕТ е вариант

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни километри. Това е колата на piccinini, а той много си я гледаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, колата беше на piccinini. Той много я е гледал ... благодаря ви за пожеланията. Ще се Радвям да се запозная с вас на някоя от форумните срещи. Относно стелките знам я тази тема и знам за ет. Малко ми е трудно да се навия сега да дам 140? Лева за стелки ... но в краен случай ще:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не даваи 140 лв , изчакай, другия вариант ти е влизаш на пилеж в първата бензиностанция , купуваш си някакви за 30лв (карат около година) и излизаш със същия маниер на шофиране... :)

 

p.s. правил съм го, не се притеснявай от погледите , на 3-4 път , хората свикват ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.