Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

"Стара чанта, ама лачена"


Алекси Георгиев

Recommended Posts

На мен ми стана интересно за синята О1 (англичанката). Значи този каза, че била с чип, и давала уникално нисък разход. Също спомена и нещо което ми се стори, че има и проблема с тресенето при спиране, дано да покажат как го оправят...

 

П.П мой близък приятел има е39 530д автомат, доста пари дава за поддръжка, и доста и нафта харчи, но всеки си обича колата и си прави сметка на парите.

Редактирано от setfan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не се жалвай, защото въпросната 2012-та освен ще бях в трудни отношения с жена ми живеех в София зад халите (на Борис) на Един таван, карах астра ф (лична) и Фиат Фиорино (служебен). Смятай!!!

А си мислех, че си хлапак на 19-20, за което искрено се извинявам!!!

Откакто следя ежедневките тук, признавам си, че харесвам мненията ти, особено в другата тема! Както и да е...

Хубаво е човек да пази духа си на 18 годишен!!!

А колегата Стефан със въпроса за тресенето... Сигурно ако й сложат нови дискове на англичанката ще спре да тресе :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе! Кефи ме разговора на 11:47:

- I came ,from absolute luxury, food... anything i wanted in there!

- I still got some chicken! :)

 

Тази серийка ме кара да си мечтая! Ако някога имам много пари за бензин, искам да закарам 120 ката на Нюрбург ринг и да я карам на газ ! :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше климатик се слага! Питай мен, аз едно време като млад деятел сложих на Толедото. Друг е въпроса, че кола без кардан не е кола, ама тука всеки си преценя. 530д (д идва от дрънгел) е един страхотен автомобил, с много корав двигател, ама е д(рънгел). и повечето са автоматици, така че за кво суркане на гъзъ говорим. Ако онова суркане ти е направило впечатление, значи не знаеш що е то суркане на гъз. Пак питай, ще ти покажем. Едно време, пак като млад, ама вече по-осмислен деятел, скъсвах задника на една петица e39, ама 2.5 бензин без газ, и на една тройка компакт. Ако проявиш желание, ще изровим от някъде някое бемве, и ще ти покажем що е то вървеж и суркане на гъз, ама да не се уплашиш пак като с на доктора с12 силвията :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука сте го ударили яко на спам.

 

А колегата Стефан със въпроса за тресенето... Сигурно ако й сложат нови дискове на англичанката ще спре да тресе :) :)

Или и сменят задните тампони на носачите.

Ма това само тука май го праим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах клипа, сложили джанти и слециални гуми, пък седалките не сменили, ами с тези дунапрени...и как налепи тиксо по фугите. Еми това си е "автомобилно шоу".

Сигурно са пипали и по спирачките, но не казват за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкода се намесват и помагат за реновирането на колата. Доста яко!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.