Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Суинг - възможности.


Recommended Posts

Някой случайно да му се е налагало да сваля въпросното радио ?

Питам , защото съм се наканил да слагам и в задните врати колони и ако поддържа 4 колони - добре , но да не се окажа изненадан от липсата на 4 канално стъпало т.е. да си търся някоя съвместима мултимедия преди това.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://master.skoda-auto.com/models/new-fabia-combi/new-fabia-combi-connectivity-phase-2 

Понеже и аз съм мислил за ъпгрейд на озвучителните тела се разрових в google и попаднах на това. 
За swing пише 4 говорителя, за bolero - 6, 2 speakers rear. 

Та не знам какво да си мисля :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой случайно да му се е налагало да сваля въпросното радио ?

Питам , защото съм се наканил да слагам и в задните врати колони и ако поддържа 4 колони - добре , но да не се окажа изненадан от липсата на 4 канално стъпало т.е. да си търся някоя съвместима мултимедия преди това.

Поздрави!

 

Аз преди Колумбуса бях със Swing. Имам говорители и в предните, и в задните врати, така че стреляй смело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята Октавия също е със Swing и имам говорители и на предни и на задни врати и всичко си свири :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де , но моита фабрично е само с предни колони.

Има в менюто тъмна (не активна) опция за реглаж предни/задни колони и се надявам да и е необходимо само колони и жици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да стане. Според мен радиото си има необходимите входове и изходи проста са си спестили колонките :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://master.skoda-auto.com/models/new-fabia-combi/new-fabia-combi-connectivity-phase-2 

 

Понеже и аз съм мислил за ъпгрейд на озвучителните тела се разрових в google и попаднах на това. 

За swing пише 4 говорителя, за bolero - 6, 2 speakers rear. 

Та не знам какво да си мисля :) 

За Суинг 4 казваш. Зависи какво се има предвид, защото ако ги броят отпред 2 пищялки+2 ниски са общо 4 и увисваш отзад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де , но моита фабрично е само с предни колони.

 

Моята също. Задните са афтърмаркет. Стреляй смело!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз на мойта и зех окабеляването на задните врати за говорителите и си ги монтирах от там зех 2 оригинални колони + пищялки и монтирах и само от гредате между 2те врати  до суинга пуснах кабел  от 2те сртани и товае ако си от софия мога хелпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://eshop.skoda-auto.com/cz/en/b2c/music-and-communication/rear-speakers-fabia-iii-6v0051416x/0/1/24/43/1001 
 

В Еуратек са 216 лв. тези. Още като взимах колата питах за монтаж при тях, но търговеца "шепнешком" ме посъветва да ида другаде :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Привет, да не отварям нова тема, аз съм със Swing, да питам- дали има някой схема на кабелите за зука (колоните) передни-задни, + и -, търсих из нета, извадих поне 10 схеми, но не знам коя е вярната.

22 – Копие.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то там е проста работа, какво те интересува. Горното и долното са задни, в средата са предни. Тези с кафяво кабели (двуцветни са, като има кафява лента) на тях са минусите, другите са плюсове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересуват ме най-вече кабелите за задните колони. Искам да изведа изходи за малък суб 8 инча активен, така бях направил на предишната кола, с оригинална медия-пежо 208, резултата беше добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тоя куц Суинг и космически кораб да закачиш е все тая. 

Разкачаш буксата, пъхаш 2 кламера в пиновете и с една батерия волт и полвина пукаш да видиш кой канал коя колона е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти се обиждаш. Аз ти казвам,че няма много смисъл упражнението ти, защото възпроизвеждащото устройство е нефелно.  

Мъчи се тогава, няма да ти давам акъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре , не съм съгласен с теб .. няма големи възможности (навигации , камери и т.н.) , но в сравнение с Болерото и наистина бъгавия Андроид ауто (Смартлинк) си е направо безпроблемно , а и звука си е доста приличен. От скоро си подкарах и музика от телефона .. и с това се справя прилично и вече мога да си слушам любимото онлайн радио . 

В сравнение с възможностите на китайците , вярно са малки , ама си е безпроблемно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@The Best Forman Гена, за нуждите си е ок. Исках да кажа на колегата, че няма да промени драстично звукът с активен буфер. Най-много да му думка багажника.  Суинга и без това криви, като го насилиш повече. 

Иначе за протокола, вече имам решение за твоята ;)

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.12.2021 г. at 23:58, JORDITO написа:

@The Best Forman Гена, за нуждите си е ок. Исках да кажа на колегата, че няма да промени драстично звукът с активен буфер. Най-много да му думка багажника.  Суинга и без това криви, като го насилиш повече. 

Иначе за протокола, вече имам решение за твоята ;)

Радвам се , че Бай Китаец най-после е е измислил нещо , но съм на друга вълна .. като стане , ще те тормозя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.