Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Прахосмукачка за кола


Recommended Posts

На 18.09.2020 г. at 11:25, Impress_me написа:

И аз съм с Дайсън, само че Animal. Досега два пъти съм чистил колата с нея и върши перфектна работа. 

Аз съм на мнение, че покупката на читава прохосмукачка само за кола не си заслужава инвестицията. За мен работещото решение е добра акумулаторна за вкъщи (в моя случай "тоталка" v7 на Дайсън) и като потрябва за колата се слиза и чисти. С тези по автомивките никога не мога да изчистя багажника така добре както с нея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Вчера си поръчах ТОВА , утре пристига и мисля да я сефтосам в събота или неделя .. изглежда обещаващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, The Best Forman написа:

Вчера си поръчах ТОВА , утре пристига и мисля да я сефтосам в събота или неделя .. изглежда обещаващо.

А, честито! Свиркай ако ще ходиш на мивка, че и аз трябва да мина от там.

Аз скоро взех една акумулаторна от Лидл с автономия от 15 минути. За някакви ~40 лева май беше. Ама не става за почистване на по-едрите боклуци и камъчета. А и филтъра бързо се зацапва, че е мноооого фин. Иначе бая смуче и доста добре чисти! Седалките ги чисти перфектно, както и вкъщи дивана и леглата, ама ако тръгна стелките на колата да чистя - загазил съм го!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
На 16.08.2021 г. at 21:50, The Best Forman написа:

Вчера си поръчах ТОВА , утре пристига и мисля да я сефтосам в събота или неделя .. изглежда обещаващо.

Има ли ефект, че имам куче и трябва да гледам и на него да му е чисто и хубаво, както и на нас :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, vayodi написа:

Има ли ефект, че имам куче и трябва да гледам и на него да му е чисто и хубаво, както и на нас :)

Признавам си , че не ми останало време да я пробвам , но предполгам с турбо четката ще можеш поне повечето козина да събираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, The Best Forman написа:

Признавам си , че не ми останало време да я пробвам , но предполгам с турбо четката ще можеш поне повечето козина да събираш.

Мога да тествам или да си се над*па на автомивката с прахосмукачката и това си е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Пахосмукачката чисти и то добре. Колата не беше чистена повече от два месеца и след половин час , вече няма песъчинки прах и други боклуци по мокета и седалките , а филръра се чисти за секунди под чешмата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте, отскоро ползвам тази прахосмукачка за кола. Компактна е, сравнително мощна и е нещо, което при две деца е задължително да имате. Трохи, боклуци всичко минава през нея. Налага ми се доста често да я ползвам и вече 3-4 месеца работи без проблем. Имате ли възможност, много полезна джаджа е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.