Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Капак/кора за багажно отделение


sgalabov

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Купих на жената ново(старо) Йети на 6 години обаче кората, която е вътре в багажника е леко счупена. Търговеца ми намали от цената доста прилично, но сега остана аз да си търся такава кора. Доста търсих из нета, но нищо не намирам. Ако някой може да препоръча нещо ще съм много благодарен. Йетито е дизел, 2012, 4х4, автоматик.

 

Мерси предварително,

 

Стефан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТ може би ще намериш нова, но вероятно цената ще е неприлично висока. Нищо не пречи обаче да звъннеш за информация.
Друг вариант, който се сещам, е да я подсилиш с някаква метална шина или профил, ако мястото позволява. Или стъклопластови нишки и епоксидна смола. Или да опиташ при разни майстори, които лепят брони. Има варианти!

Редактирано от walker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.