Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 3 и аз да се похваля


Recommended Posts

Привет колеги,

 

да се похваля и аз Октавия 2.0 тди 150к.с 6М 4х4 Вижън + амбиентно осветление.

за 4000км кой знае какво не мога да кажа,но за сега е доста доволно за цената си.

038529866.jpg?r=0038529868.jpg?r=0038529867.jpg?r=0038529870.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито !!!!! Със здраве да и се кефиш. Много добра комбинация :plate_skoda:

Като я покараш още малко, ще си направиш и ремапче и ще е още по-добре...

П.С. Сменяй си масълцето по-начесто (10000к). Не се подвеждай по сервизните препоръки, ако не мислиш да я сменяш скоро...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги,

 

колата наистина е добра(даже леко надмина очакванията ми),достатъчно оборудвана(малко са нещата които ми липсват).

Дано само свали още малко разхода.Казаха ми че към 8-10к ще влезе в нормални граници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти какво разбираш под нормално? В зависимост как карам, падал съм и под 6 градско, инак съм около 7-7.5. С 1.4 tsi съм, а твоят двигател трябва да е още по-икономичен. Едва на 1300км съм още. ;)

Редактирано от Pijomir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги,

 

колата наистина е добра(даже леко надмина очакванията ми),достатъчно оборудвана(малко са нещата които ми липсват).

Дано само свали още малко разхода.Казаха ми че към 8-10к ще влезе в нормални граници.

Мисля, че не може да очакваш кой знае какво за понижаването на разхода. При моята разходът е същия както като нова, така и след 74 000 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти какво разбираш под нормално? В зависимост как карам, падал съм и под 6 градско, инак съм около 7-7.5. С 1.4 tsi съм, а твоят двигател трябва да е още по-икономичен. Едва на 1300км съм още. ;)

 Ами горе долу 8-9 градско,6.5-7 извън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Честито колега!

Много безаварийни километри и радост с тази красавица.Гледам,че индикаторите на таблото с твоя пакет са като L&K изпълнение.

Много повече ми харесва новата инфотеймънт система ,като на твоята кола.Старата ми малее.

Със здраве да се радвате на новата придобивка.

 

P.s.Карам предимно в "Спорт"режим, затова не коментирам разхода на гориво.

Автомобила трябва да ти служи,а на мен той служи "Бързо".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Честито със закъснение!

Точно навреме да споделиш какви са цените сега в Еуратек за периодичните обслужвания?

Кoлебая се между 1.4 TSI и 2.0 TDI.

Направих тест драйв и на двете и съм учуден колко добре върви бензиновия.

Някой с наблюдения за разликата между двата двигателя в обслужване и разход?

Извинявам се, ако съм извън темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Няма как да не се похваля и аз: от 28.02.2019 собственик на Октавия 3 FL, 1.5 TSI 7DSG, оборудване Vision + адаптивен темпомат, задна камера, Light Assistant,  волан с управление на радио, телефон и DSG :)
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
На 3.03.2019 г. at 20:17, Forensic написа:

Няма как да не се похваля и аз: от 28.02.2019 собственик на Октавия 3 FL, 1.5 TSI 7DSG, оборудване Vision + адаптивен темпомат, задна камера, Light Assistant,  волан с управление на радио, телефон и DSG :)
 

 

На 3.03.2019 г. at 22:35, legaltk написа:

Да ти е честита, вярно да ти служи! 

Имаш ли снимки? 

За съжаление не открих как да пусна снимки ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3.03.2019 г. at 20:17, Forensic написа:

Няма как да не се похваля и аз: от 28.02.2019 собственик на Октавия 3 FL, 1.5 TSI 7DSG, оборудване Vision + адаптивен темпомат, задна камера, Light Assistant,  волан с управление на радио, телефон и DSG :)
 

http://prikachi.com/images.php?images/848/9523848L.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/842/9523842D.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/844/9523844O.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.