Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Superb vs Kodiaq


qwerty1981

Recommended Posts

според мен виж в някой от пакетите "лоши пътища" дали предлага увеличен пътен просвет според мен малко вдигната ще по удобна за нашите пътища 

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супърба проблем с височината няма, тоя пакет лоши пътища освен да съсъпе визията и да влоши комфорта друго няма да направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супърба проблем с височината няма, тоя пакет лоши пътища освен да съсъпе визията и да влоши комфорта друго няма да направи.

 

Силно се надявам, да му е достатъчна височината за ежедневна употреба. Каквото такова, в Събота ще мина през ЕТ за да се разберем на място и да пускам поръчката. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно се надявам, да му е достатъчна височината за ежедневна употреба. Каквото такова, в Събота ще мина през ЕТ за да се разберем на място и да пускам поръчката.

Моят го търкалям из София ежедневно и проблеми не съм имал.

Единствено когато окачването е на комфорт и минеш през легнал полицай започва да подскача дразнещо, на нормално го няма това подскачане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте отново и благодаря за отзивчивостта на всички вас. За добро или лошо, не успях да се сдобия с така желаната от мен Шкода - взех си Рав-4 Хибрид. Просто Тойота ми направиха неустоимо предложение за наличен автомобил - в Шкода ми казаха да чакам 2-3 месеца.

 

Независимо от всичко , ще продължа да чета форума и да се осведомявам за колите на Шкода защото според мен са добри автомобили и съм убеден, че жив и здрав все някога ще си взема и автомобил от тази марка.

 

Имам един съвсем страничен въпрос - защо има два форума на Шкода ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно - дано някои ден наистина заживеем с фразата изписана върхи родният ни парламент....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Много добър избор!Убеден съм,че няма да съжаляваш! Странно,че мен не успяха да ме спечелят с неустоимо предложение на иначе любимите Тойоти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен за покупката - определено е чудесен избор хибридът. ;) В тази тема "Superb vs Kodiaq" малко се получи "двама се карат, третият печели".  :P Поздравления отново и безброй безаварийни километри с новата придобивка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен за покупката - определено е чудесен избор хибридът. ;) В тази тема "Superb vs Kodiaq" малко се получи "двама се карат, третият печели".  :P Поздравления отново и безброй безаварийни километри с новата придобивка!

То май и затова живота е интересен, че едно го мислим, друго става  ;) Дай Боже,промените да са само от такова и подобно естество. И все още си мисля, че до няколко години ще карам и автомобил от хубавата чешка марка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз от мерак да карам Тойота,трета Шкода купувам...Радвай се на покупката си и си свиркай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз от мерак да карам Тойота,трета Шкода купувам...Радвай се на покупката си и си свиркай!

Мерси, засега съм доволен от избора си.  Въпреки, че онзи ден на магистралата ме изпревари един сребристо сив Супърб - отекоха ми очите по него и даже на глас се зачудих дали Шкода биха се навили на бартер, но веднага бях коригиран от ръководителката на пасажерската седалка, да не мисля глупости, а да си гледам пътя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

А аз от мерак да карам Тойота,трета Шкода купувам...Радвай се на покупката си и си свиркай!

И аз половин година гледах Тойоти, а накрая взех Шкода.

 

Много, и безаварийни километри пожелавам на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.