Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ето малко полезно инфо във връзка с някои промени


redeemed

Recommended Posts

Ето и последната информация, която потвърждава въвеждането на филтър за твърди частици GPF и при бензиновите двигатели от средата на 2018 г., което е свързано с този регламент: 

 


 

Production stops 1.8 TSI 132 kW (KW26) 

Production stops 1.4 TSI 110 kW (KW26) 

Production stops 2.0 TSI 162 kW (KW26) 

Production stops 2.0 TSI 206 kW (KW26) 

New motor 1.5 TSI 110 kW (KW36) 

New motor 2.0 TSI 140 kW (KW48) 

New motor 2.0 TSI 200 kW (KW36)

 

All new petrols will have a particle filter.

 

PS. KW is a build week. 

 

Това са новите двигатели, които ще влязат, а и като цяло в концерна, но по-скоро няма да бъдат обвързани с очаквания фейслифт на Сюпърб. Поне за сега. Просто нови двигатели. Фейслифта... така и не е ясно кога точно. Началото на 2019... евентуално. 

Иначе в Женева със сигурност ще стане ясно какво точно предстои и ще има повече яснота. 

 

В сайта на чехите и в момента може да се поръча дигитален километраж, но уви, само за Октавия, не и за Сюпърб, което е странно. 

 

 

 

Грубо идва към 700 лв., което си мисля не толкова зле.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Инфото тук е супер точно!

От Шкода чак в края на Март получиха официална информация за това. Когато му обяснявах на дилъра ме гледаше невярващо.

 

Благодарение на колегата @redeemed аз успях да поръчам един от последните мотори 280коня. Благодаря за което!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Инфото тук е супер точно!

От Шкода чак в края на Март получиха официална информация за това. Когато му обяснявах на дилъра ме гледаше невярващо.

 

Благодарение на колегата @redeemed аз успях да поръчам един от последните мотори 280коня. Благодаря за което!

Радвам се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно кои от новите мотори след 1.5 TSI ще се предлагат за Octavia и от кога (ако). 2.0 TSI 140 kW ще бъде чудесен на мястото на по-стария 1.8 TSI. Предполагам, че и DSG-то ще бъде от не сухите 7 степенни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.