Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на Swing с Bolero при Октавия 2 фейслифт.


Recommended Posts

Здравейте колеги! При смяна на Swing с Bolero има ли някакви тънкости или всичко е плъг енд плей. Колата е Октавия 2 фейслифт. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че не. Но провери все пак рамката около радиото дали е същата. Евентуално код за радиото.

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е еднакво - няма никакви проблеми - просто включваш и действаш. 10-15 минути работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си го купил още, да знаеш че в качеството на звука няма никаква разлика. Това в случай, че го купуваш заради звученето. Иначе си е по-фенси и е яко :)

И да, всичко е plug n play, ще ти иска код болерото, след като го сложиш. В Еуратек е 20 лева разкодирането, ако не разполагаш с кода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си го купил още, да знаеш че в качеството на звука няма никаква разлика. Това в случай, че го купуваш заради звученето. Иначе си е по-фенси и е яко :)

И да, всичко е plug n play, ще ти иска код болерото, след като го сложиш. В Еуратек е 20 лева разкодирането, ако не разполагаш с кода.

 

Не си прав изобщо. Определено има разлика в звука. Ще издам една обществена тайна - трябва да се прекодира с VCDS и ще чуеш ОГРОМНА разлика :) Ако имаш болеро и не си го прекодирал - затова така говориш. :) Ако не се подаде на болерото, че колата е "superb" /дори да не е/ - все едно си със swing. :)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някоя среща на НИМ мога да ти го направя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разлика има, и то голяма.Но определено трябва да се настрои. Аз не съжалявам че го смених. Сложих говорители и на задните врати, и стана прилична музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги, трябва ли да се прави нещо, ако си сменил Суинг-а на Супърб с Болеро-то на Супърб? Говаря за разлика в звука? Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо да се прегледа с кабела и да се настрои, ако е нужно - но пробвай само така (със смяна)... ако нямаш наличен кабел наоколо. Защото за Супърб е тотално различно Болерото на дизайн - вероятността да е закодирано за Супърб е 99%, и да не трябва да правиш нищо, нали :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиото съм го сложил и си работи, въпроса беше дали трябва да се кодира нещо за по-добър звук, защото не усетих много разлика от Суинга на Супърба, който беше с Болерото. болерото ми е от новия модел с по-малкия екран и пиано лака. Сякаш, по спомен, звука малко по-плътен стана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте колеги,

 

Имам едно въпросче отностно смяната. По принцип и аз искам да направя такава размяна.

 

Мислел съм си как се държи след смяната - парктроника. Има ли някаква промяна или е същото?

 

Колата ми също е Octavia 2 FL.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се показва на дисплея на SWING-a, после пак се показва, няма проблеми.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.