Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Колеги някой от вас да ли се е зблъсквал с монтаж на задна камера на въпроснста навигация и въобще възможно ли е ? В нета четох протовоположни мнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм правил подобна процедура. Тук има описано как става. Самата задна камера не е никак евтина.

https://www.drive2.ru/l/624067/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих камера и интерфейса, който се монтира за 160-180лв., но проблема е че 26пиновата букса която е на навигацията трябвало да бъде в жълт цвят, а пък моита естественно е черна. Обърнах чичо ГУГЪЛ с главата на долу ноннеможах да разбера кои модели са с такъв цвят букса и дали шкодовите са само черни а за vw има и жълти. Иначе в чехия предлагат вс. за тази процедура за около 500 лв. Колегата който е споменал че е с такава навигация можели да види какъв цвят е буксата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Входа за камера е без значение дали е жълта или черна букса на медията при оригинална камера. При китайските интерфейси за преобразуване на сигнала е възможно да е от значение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Аз също живо се вълнувам от този въпрос. Твърдо съм решил да се опитам да сложа камера на колумбоса но за сега и аз удрям на камък.

На всякъде стигам до въпросната черна букса.

Някой ако има опит да помага моля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
На 21.01.2018 г. at 17:22, markoni120 написа:

Намерих камера и интерфейса, който се монтира за 160-180лв., но проблема е че 26пиновата букса която е на навигацията трябвало да бъде в жълт цвят, а пък моита естественно е черна. Обърнах чичо ГУГЪЛ с главата на долу ноннеможах да разбера кои модели са с такъв цвят букса и дали шкодовите са само черни а за vw има и жълти. Иначе в чехия предлагат вс. за тази процедура за около 500 лв. Колегата който е споменал че е с такава навигация можели да види какъв цвят е буксата.

Оригиналната е жълта китаиският варянт е черна пробвано работи камера 30лв. модул 50 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колеги вече съм със задна камера на AMUNDSEN+. Ако някой има желание да му разясня, а не като мен да открива топлата вода да пише.

 Хиляди благодарности и на JORDITO!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.