Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Традиционно зимно гости в Пловдив - 27.01.2018г.


mRt

Recommended Posts

Глупости! Корупцията е измислена след новата ера, ти от къде ще си чувал за нея!?

Headshot :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мое най голямо съжаление аз ще пропусна сбирката.Весело изкарване на всички и чакаме снимков материал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен има 1-2 свободни места, който иска 0887507369 ама ... няма да се пищи , ще се кара на заварка  и чалга не слушам ... !

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен има 1-2 свободни места, който иска 0887507369 ама ... няма да се пищи , ще се кара на заварка  и чалга не слушам ... !

 

ПО този повод пътуваме само двама, но кара жена и който не го е страх имаме свободни места. Това е за тези които искат да пият а няма да могат. Аз нямам проблем на отиване да кара мъжката част, но на връщане май на вас ще ви е все едно  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз идвам + мойто мъж, Благодарение на Гената :)

Ба, как успяхте с Гената да навиете Крумето? Той на НИМ не ще. а сега ще го влачите на 150 км от дОма :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам много да благодаря на домакините от Пловдив и да се извиня че закъсняхме 30 мин. От отдавна не бях ял истинска 3ка кюфтета :) Кръчмичката е много готина и нямам търпение да дойдем пак, много се радвам че се видяхме! Петьо да казва пролетта кога е свободен и идваме да сглобяваме МБ то ;) Ако не слуша ще му тикна мотора от Silvia- та , докато го сглобяваме :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да Благодаря на всички на организаторите най вече за труда да ни съберат  и на тези които уважиха срещата. Специално и на Гената за подкрепата  :plate_skoda:  Дано на другата среща да сме повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно пътуване, а още по-приятно беше прекарването сред приятели. И въпреки пътуването и умората от последните дни се почуствах отпочинал, а времето премина неусетно. И не мога да не спомнена, че много силно впечатление ми направи една червена неШкода.

 

Благодаря Ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни снимки и клипчета,а за коментарите - нямам думи!!!

Супер, дано все да е така!

ГоУеми сте!

Следващата година - пак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целия съботен ден беше разкошен. Благодаря на пловдивската група за поредното силно посрещане, както и на всички, които уважиха мероприятието и се присъединиха към нас. Организацията от страна на Пловдив отново беше на топ ниво. Запознахме се с нови колеги и колежки, а гвоздея в изненадите беше червения красавец на Жорката Кожухаров (Vector6973), който търпеливо ни чакаше и посрещна на главната улица в Първенец - мнозина сте чели темата му.

 

Разбрахме се, като се постопли времето, отново да се възползваме от гостоприемството на домакините :)

 

Снимки от срещата има тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ново попълнените в клуба,бях поласкан от топлото посрещане на първата ни среща, от Юли и компания.

 

Благодаря на всички!!!

 

Времето беше малко.Темите за разговор-много.Но....Ще има и следващ път.

 

Винаги сте добре дошли в Пловдив.

До нови срещи.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко със закъснение се включвам, но искам да благодаря за поредното гости от колегите от София. Благодаря и за организацията, както на софиянци за посещението, така и на пловдичани като домакини.

Извинявам се на всички, че не можах да остана до края, но просто имах семейни задачи.

 

 

Макар и за кратко всичко беше страхотно!

 

До нови срещи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ново попълнените в клуба,бях поласкан от топлото посрещане на първата ни среща, от Юли и компания.

 

Благодаря на всички!!!

 

Времето беше малко.Темите за разговор-много.Но....Ще има и следващ път.

 

Винаги сте добре дошли в Пловдив.

До нови срещи.....

Готви се за събора , колкото повече , толкова повече е казал мечо пух , пък и ще обменим както някой нов виц, така и ще хапнем по някое "нервозно" кюфте в бюфета ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

Няма шанс да пропуснем :)
Предполагам срещата ще бъде насрочена за февруари месец.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.