Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Традиционно зимно гости в Пловдив - 27.01.2018г.


mRt

Recommended Posts

Колеги ,

 

Януари месец е и е време да направим една зимна среща към Пловдив ! :dance:

 

С част от пловдивската група , решихме мястото  да бъде както миналата година :

 

Място : с. Първенец , ресторант "Малкият Явор" (на около 10км от Пловдив). ЦЪК

Има достатъчно голям паркинг , удобно е като дестинация (избягваме градски трафик) , заведението е с приятна атмосфера и кухня , а и миналата година стана добра среща. Вече има и направена резервация.

 

Дата : 27.01.2018 (Събота)

 

Начален час на купонЯ - 13:00 ч.

 

Програмата е свободна , задължително е само доброто настроение :walkman:

 

Нека всеки , който има възможност и желание да се включи , да пише тук в темата , за да можем да уточним (горе-долу) местата в заведението . Естествено , всеки е добре дошъл - Колкото повече , толкова повече :P

 

Ето линк към темата за срещата 2017 - ЦЪК , както и снимките от нея - ЦЪК

 

Допълнително ще пиша за сборен пунк и час за тръгване от София

11:00 - Сборен пунк за тръгващите от София - Паркинга на Метро на Цариградско шосе (с/у ИЕЦ)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм. Миналата година беше много готино. Пловдивчани умеят да посрещат добре своите гости :)

Заведението е приятно, готвят вкусно, а цените не са високи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко дойде заплата в Петък, ще дойда , само ако се наложи да ми търсите шофьор (4-5 човека знаят за какво става въпрос) , да не вземе да се появи някоя , с някоя 120 ка , та аз да я уча как се кара магисталата на врати ... :D

 

Ето ви едно клипче , ако някой не знае как се стига до кръчмата в Първенец, ей така се кара , когато се бърза за среща с пичовете от Пловдив ... :) Все едно че караш БМВ , ама малко по - бързо , защото е Шкода!!!

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ще се спи ли или само ще се разпорим от ядене?

Ако се оправя - ще се включа и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За огромно мое съжаление, имам служебни ангажименти този уикенд, които не мога да избегна и се налага да пропусна.

Весело изкарване от мен  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да уточним час за организирано тръгване от София?

предлагам 11ч на Метро на Цариградско ? Мисля че е ок. Но е по - добре да се пусне нова тема.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11:00 - Сборен пунк за тръгващите от София - Паркинга на Метро на Цариградско шосе (с/у ИЕЦ)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пасувам за съжаление. Имам си антибиотик за довършване, че цяла седмица, дори повече, се тормозя. Ще чакам снимки да гледам. Весело изкарване :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пасувам за съжаление. Имам си антибиотик за довършване, че цяла седмица, дори повече, се тормозя. Ще чакам снимки да гледам. Весело изкарване :)

Тогава може ли на моята кола да не се познава какъв цвят е?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава може ли на моята кола да не се познава какъв цвят е?

НЕ , аз вече взех мястото му на мръсник :tongue_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ , аз вече взех мястото му на мръсник :tongue_2:

Лошо. Като знам как карам ще трябва да мия в Съединение.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евгени, нали видя колата на какво приличаше днес...отново. Вашите коли имам чувството, че изглеждат току що измити в сравнение с моята, независимо, колко са мръсни, хахаха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евгени, нали видя колата на какво приличаше днес...отново. Вашите коли имам чувството, че изглеждат току що измити в сравнение с моята, независимо, колко са мръсни, хахаха :)

Зависи от светлината и цвета на очилата ;)

 

Лошо. Като знам как карам ще трябва да мия в Съединение.

Ице , ако ма заведеш до въпросната миФка , може и да си помисля ... аз все пак съм подкупен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.