Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за Шкода Октавия G-tec


Niki_borisov

Recommended Posts

честито и много километри безаварийно шофиране и кеф!

 

Интересно ми е дали е подсилено окачването заради метана, как се усеща по този повод задницата, къде са разположени бутилките..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси. Колата е супер стабилна, а бутилките са под багажника.Всичко е скрито и не се виждат. От към разход 14 кг метан 300 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Разходът е чудесен! Моето Волво изминава около 240км с 14-15кг метан, основно извънградско. В града стигат за около 200км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравей, Ники,

Аз обмислям също да си взема Октавия на метан. Ще се радвам ако споделиш още малко впечатления, вече доста време си собственик. :)

Благодаря предварително и поздрави!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

позволявам се да изкажа мнение като собственик  на G tec 1.4 tsi лифтбек. Колата я имам от нова , взех я 06.2018 г. вече е на 26 000,00 км. 

Като разход:

- само градско с едно зареждане в Пловдив изминавам 260-280,00км.

- извън града до 350-370,00 км. 

Като динамика за метанова кола е много добре , предишната ми беше Мазда 6 2,0 147 кс бензин,  Шкодата повече върви. Е няма как да ти счупи врата, но пак казвам има доста приличен вървеж.

 

Моята е ръчна кутия,  не знам как е с DSG .   

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Здравей Niki Borisov,

Възнамерявам да тествам Шкодата на метан, но моля за твоето менение след вече двегодишна експлоатация. Има ли недосатъци, които сега установяваш?

Ще се радвам и ако някой друг собственик на такъв автомобил сподели впечатления.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.