Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

вода в купето на шкода октавия


rosen_at85

Recommended Posts

Браво, че си решил проблема. Сега се оказа, че и аз се наводнявам. Като си мих челното стъкло, забелязах локва вода на шофьорската стелка (че и под нея. Ще трябва да свалям чистачките и корите да търся теча, че много мразя такива проблеми. Някакви насоки какво да гледам? Подкалниците съм ги чистил и ги поддържам чисти, мисля че не се завирява под чистачките, защото при дъжд май не ми е влизала вода, но с маркуча поливах обилно и тогава явно се вдига нивото на водата и протича. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Както и очаквах, капака където влизат кабелите в купето не уплътнява добря, явно се е изметнала пластмасата. Почистих от листа и боклуци целия канал, измих, залепих допълнително уплътнение на капака и засега всичко е точно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...
На 16.12.2017 г. at 19:26, zloQQ написа:

Ако колата е комби и има рейки на които закачаш напречните греди ...

Успех!

Може ли информация как се сваля пластмасата от рейките, защото имам съмнение, че от дясната страна ми влиза влага от болтовете на рейките за да ги затегна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ArsenalChamp написа:

Може ли информация как се сваля пластмасата от рейките, защото имам съмнение, че от дясната страна ми влиза влага от болтовете на рейките за да ги затегна?

Предполагам, че ще трябва да се махне тавана, за да се достигне до местата на захващане. Потърсете из мрежата/YouTube - предполагам, че има "ръководство". Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.