Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Навигация RNS 310- карта


Recommended Posts

Здравейте колеги!

Искам да ви попитам към кого мога да се обърна да се сдобия с карта на БГ и Европа?

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав въпрос. Има една фейсбук страница "Навигационни ъпдейти". Човека е от Горна Баня. Много го хвалят. Говорих с него. Обяви цена 130 лева. Предупреди ме че не е много подробна. Въпроса е че всяка година трябват нови 130 лева за карти или когато искаш по - нова версия. Аз все още се ослушвам. Ако някой има по подробно инфо нека го сподели. Ако ти колега намериш нещо, похвали се. Ако инсталираш карти от този човек били споделил колко са подобни. Говорих с него само за БГ карта.

Редактирано от ivanstoyanovvvv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз правих при него Колумбуса (различна е картата) и съм доволен. Имам в предвид, ако се чудите дали човека става - ОК е и няма да Ви прецака/излъже нещо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да помогна с човек от Пловдив. При него си правя ъпдейтите на RNS 510.

При интерес мога да дам координати. За 310 не съм се интересувал, но не пречи да се попита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е вариант да се ползва навигция на смартфон, има безплатни възможности.

Има и безплатни и платени възможности. Имам платената версия на "Sigyk" но друго си е на колата. Поради високата цена на картите за RNS310 и това че имам платената версия на "SIGYK" съм се отказал засега. Но ако някой колега предложи прилично решение като цена и подробност на картите скачам веднага. Но 130 лева за БГ карта която не е подробна ми е множко.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РНС 310 НЯМА карта за България. Има карта за цяла источна Европа, но тя не е подробна.

РНС 510 , което е реално колумбуса вече е друга бира. Карти за него нея има и работят.

 

Ако си с РНС 310 , не се занимавай , иначе в Пират Бей ги има картите

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми препоръчаха или този от Горна баня или този в Борово е: https://kartinav.wordpress.com/%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D0%B8%D1%84%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8/

Цените и на двамата са еднакви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

130 лв е прекалено. В руските тракери ги има, друг е въпроса ако не можеш сам да си ги обновиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте ликове да видим какво има, защото в Пират Бей са много стари версии. Говорих с човека от линка, който ви бях дал и ми каза, че има най-новата версия, която е от преди една седмица, но в нея също картата на БГ не върши никаква работа. Юяло да излиза към края на месеца нова, но не знае колко ще е актуална и тя. Явно са ни зачеркнали от списъка на белите хора, което странно защото за РНС 510 има пълна карта- е това не го разбирам вече. 

Редактирано от shalata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех карта от гр Хасково но за 315 и работи супер в бг. Мисля че човека предлагаше и за 310. Цената беше м/у 100-120 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
На ‎14‎.‎12‎.‎2017‎ г. at 11:37, shalata написа:

На мен ми препоръчаха или този от Горна баня или този в Борово е: https://kartinav.wordpress.com/%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D0%B8%D1%84%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8/

Цените и на двамата са еднакви.

може ли кординати и на двамата,мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам за 310 няма покритие за България (има само основните пътища). Поне за версията от 2018 беше така де.

 

Ето линк за сваленя все пак : https://drive.google.com/file/d/1RyzjMosu9VBHw97Z8pViWjOpAlSOcxVl/view?usp=sharing

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.