Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Температурен датчик за изгорели газове след филтъра


nlozanov

Recommended Posts

Здравейте, колеги,

Трябва да сменям температурния датчик за изгорелите газове (Superb 2009-ta 170 hp 6DSG) Оказа се, че са два, и този, който прави проблеми е бил след филтъра за твърди частици. 

 

Посъветваха ме да го сменя с оригинален, който е 300 лева ... Но ми дадоха оферти и за алтернативи:

Febi Bilstein

VDO

Starline

 

Бихте ли ме посъветвали, дали е ОК ако се ползва някой от изброените и кой бихте препоръчали?

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

В крайна сметка, купих VDO (siemens) и се оказа в пъти по-хубав от оригиналния, който се прави в България

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Показаха ми и двата. Изпълнението на “заводския” очевидно не беше на ниво... и ме посъветваха на две места да сложа VDO. Вече съм минал 10к км и до момента няма проблеми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.