Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предна броня! Как?


Recommended Posts

Добър вечер колеги, понеже ми е голям мерак да преправя колата отпред и да и сложим една хубава броня като тази  http://prikachi.com/images/305/9175305k.jpg

Колегите казаха, че трябва да се смени:   греда под бронята , фарове и решетка. 
Ако може някой да ми обясни по добре, каква е тази греда и къде седи. 
Другото което е трябва да взема решетка и фарове от фейса ли?

Ако евентуално някой има нужните части, нека ми пише да се разберем и колко г/д ще ми струва това удоволствие да бъда с rs броня. Превърна ми се нещо като мечта :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега привет , относно тази тема , специално в този раздел има много изписано.
Като за начало проверил ли си колко пари струва РС броня. Втора ръка да намериш ще ти е доста трудно , освен ако не е внос от някъде.
въпросната греда е тази метанла част , която се намира зад бронята и е захваната за двата рога на автомобила.
Лично аз смятам , че най-добрия ти източник за да видиш какво как е youtube или да потърсиш картинки в нет-а.
отедлно може да питаш колегата kukumicin , който наскоро прави това.

Относно цената.
Еми приготви си едно 6-700 лева в най-добиря случай. Ако трябва да купуваш нова броня от ЕТ , тя мисля е около 350 , греда ще намериш по моргите от коя да е фейслифтова ОК1. като цената и е до около 100 лева , +- 10-20. Фарове ( ако искасш РС-ови ) също ще трябва да се бръкнеш.

Иначе самата смяна е няколко часа работа и не е нищо кой знае какво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се намират по-тънки лайсни за вратите, които са от фейслифта, както и задна броня от vRS - сива е обаче. В прилично състояние. Ако решиш - драскай едно лично. За цената лесно ще се разберем, че само ми пречат в гаража :) За другите неща, Данчо ти е писал. Фарове с лупи трудно излизат, но не е безнадеждно... Но под 300+ кинта - трудно. Иначе може да намериш от някоя морга оригинални на добра цена или да погледнеш сайтовете за тунинг. Краен вариант е - афтърмаркет фарове, примерно Depo... Мисля, че и мигачите са кристални на фейслифта, но те са по 15-20 лева (Depo).

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бронята в ЕТ е 395 лева. Която цена никак не е лоша, предвид това, че втора ръка вървят по 150-300 лева, като не знаеш колко пъти ще е удряна и китвана и т.н. Малката подробност е, че ако взимаш нова, тя е необорудвана, т.е. без решетки и лайстна, което са си още около 130-150 лева, ако решиш и те да са нови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с тая броня ставаш снегорин по пътищата на северозапада.

И карането ще е мъчение за теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.