Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

voi_skayt

Recommended Posts

Здравейте. От днес съм собственик на  фабия комби 1.4 тди 2010 г. 80 коня. Много си ме кефи но по въпроса за обслужването един казва смени само ремъци , друг майстор неее смени и веригата в картера. Рових гледах и до никъде не стигнах. Подайте жокер  :fiu:

Редактирано от voi_skayt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и със здраве да си я караш!

По повод обслужването не мога да съм компетентен , качване на снимки става като ги качиш на някой сайт за снимки от сорта на снимка.бг и дадеш линк към снимката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и добре дошъл. Аз съм с по-малкия 1.4 TDI, но ми е интересно, какво представлява верига в картера, не съм чувал за такова нещо? Поздрави!

Редактирано от BlackSpot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и добре дошъл. Аз съм с по-малкия 1.4 TDI, но ми е интересно, какво представлява верига в картера, не съм чувал за такова нещо? Поздрави!

Веригата върти маслената помпа
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.