Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia, Polo, Ibiza 1.9SDI


djo88

Recommended Posts

Здравейте, решил съм да си купя кола с този двигател, търся евтина поддръжка и нисък разход на гориво. Форумът на Сеат не работи и не мога да намеря никаква информация, може ли да ми кажете какви са предимствата и слабостите в трите коли, доколкото съм чел при полото проблеми дава скоростната кутия, при фабията не съм прочел негативни неща, остава ибизата, и разбира се да ми препоръчате, коя от трите би била най-удачна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж във форума има обява, може да ти е от полза. Кола с номера и що годе история за парите и годините си. Вместо да обикаляш по джамбазите!

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/54650-продава-се-фабиа-19-тди-101-коня-1-ген/#entry419029

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ти помогна много, защото имаме Поло, което основно се кара от жена ми, но то е старото (99г.) и е бензиново. Иначе е страшна машина - няма грешка! Всичко по него е за без пари дето се вика, което позволява колата винаги да бъде в перфектно състояние с минимални средства. Устройството на този модел е повече от просто, така че в голяма част от случаите сам извършваш нужните дейности.

А Разликата между Полото и Ибизата е само в емблемата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше я тази статия и в българския Autobild но не я намирам ето ти я в немския .Преведи си я с Google преводача

 

http://www.autobild.de/artikel/skoda-fabia-gebrauchtwagentest-1872337.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И трите модела технически са еднакви. Поло е най-комфортен и най-обезшумен и има най -добър обзор в всички посоки .Сеата вози най-твърдо обзора му е най -зле от трите модела не напразно наричат този модел "варела" линията на страничните прозорци е висока и страда обзора, но има по спортна визия. Фабията е нещо по средата на двата модела като возия и обзор. Избора е в това какво ти допада като визия и возия. Двигателя 1.9 SDI е чук няма умиране при правилна поддръжка евтин е за ремонти ако нещо се скапе в сравнение с по новите технологии и е идеален за спокойно каране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето лично мнение - повтарям ЛИЧНО е в подкрепа на Полото. В този клас автомобили е сякаш най-удачно. Шкодата е силна в по-големите версии. Но който плаща, поръчва музиката!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важно е състояние, година и екстри. Трите коли са на една база. Относно шума споменат по-горе ще кажа, че дори шумоизолацията зависи от нивото на оборудване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за полото

Подържам на жена поло 99г. 1,вече 160хиляди км единственото което отчитам като проблем енафтовата помпа която е лукас но нейната се уцели и единствения по сериозен проблем е динамото което наскоро сдаде багажа ново неискаш да знаеш колко е втора ръка 85лв ;)

Редактирано от nervi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.