Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ветек - боя


komitoff

Recommended Posts

Здравейте,

Днес за трети път - за 1-ви с Шкода - си тръгнах доволен от сервиза.
Безупречна работа.
Дори ми бяха оправили едни крепежни елементи на задната броня, макар да не влизаха в щетата.
Много точни хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боядисвал съм там няколко пъти - много точни хора и от мен!

Работата е на нужното ниво, а именно перфектна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ветек са супер.. Вили е изключително разбран и читав човек. Никакви забележки нямам от работата им..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволен от тях.Всеки път професионално свършена работа,без забележки!

Препоръчвам ги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 месеци по-късно...

Здравейте.Понеделник оставих колата в сервиза във вторник ме изненадаха че вече е готова.Перфектно свършена работа и много добро обслужване.Горещо препоръчвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Наложи ми се да ходя и аз при тях. Миналата седмица оставих колата в сряда и тази седмица в сряда си я взех. Нещата които трябваше да се правят бяха:

 

Сваляне на предно стъкло, боядисване на ръба на самия таван веднага след стъклото. Боядисване на задна врата и заден калник, заедно с разни дреболии ( 3 дръжки ). Сваляне на предна броня за да се оправи един парктроник ( беше паднал от гнездото си ).

Успяха да свалят предното стъкло без да го счупят, и ми спестиха едни 500+ лв за ново стъкло.

 

Като цяло съм много доволен от работата. Боята е перфектно направена, хората си разбират от работата.

Редактирано от joshuah
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Аз също съм доволен от Ветек. Самият Вили е читав човек. Пребоядисвал ми е задната броня заради една драскотина, а преди 2 седмици му закарах колата да мацне няколко точки от насрещни камъчета по купето :)

"Преди-след":

 

1527698362473.jpg

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

За една година вече 2 пъти ходих  за боя на задна броня(2я път и парктроник оправяха). Много съм доволен - работят бързо и качествено. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път като някой пусне, колко е доволен от Ветек се чудя как само аз съм недоволен или просто всички недоволни си мълчат, защото темата е само с хвалебствени слова. Прави ми впечатление че доволните потребители са с по-нова от моята кола, което е възможна причина или това че като боядисваха моята беше през каско, а не съм си плащал кеш за извършените услуги. За да не бъда голословен ще дам подробности:

 
Правиха ми 4 детайла. На единят имаше леко хлътнало, като незнам какво са правили, но след ремонта под определен ъгъл се вижда къде е бил ремонта. Ако гледаш централно не се забелязва. Също така там където е началото/края на боята до уплътнението на прозорците явно не го правят много прецизно, защото 6 месеца след боядисването новата боя започна да се отлепя от старата, като сега положението е по-трагично от това на снимката. В допълнение влиза леко вода под едната боя и над другата като като мине зимата най-вероятно пак ще трябва да ходя да ми поядисат детайла.

http://media.snimka.bg/s1/6328/038900014.jpg?r=0

 

038900016-big.jpg?r=0

 

038900014-big.jpg?r=0

 

Редактирано от corropt
добавяне на снимка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "corropt" - Колега, не знам дали в началото си им потвърдил, че много си Обичаш Автомобила, но ако не си - върни се във "Ветек" и им обясни, че си от малкото Клиенти, които много държат на Качеството и ако са Големи, ще направят изключение/жест и ще ТИ преправят проблемните детайли. Малеее, най ме е Страх от Бояджии :(

Редактирано от tuningmania
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен и в двата случая беше по каско и не съм плащал кеш. И аз познавам хора, недоволни от работата им, но като цяло положителните отзвуци са доста повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.