Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов член в семейството Октавия 1


Recommended Posts

И аз вече сред големите.След дълги години вярна любов и работа със старата Фелиция дойде време да я предам на синковеца. От вчера съм с Октавия 1 1.6 102кс 2001 год. за сега се запознаваме и разучаваме.Та това  сме ние вече в кат038165388-thumb.jpg?r=0 и предаване на щафетата 038165389-thumb.jpg?r=0 вече регистрирани и готови за подвизи 038165390-thumb.jpg?r=0 038165391-thumb.jpg?r=0 038165392-thumb.jpg?r=0

Редактирано от krsgogo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блсгодаря има няколко неща за оправяне но всичко по реда си първо да я обслужа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кода на мотора е AVU023019 забравих да спомена че е с газова уредба с течна фаза. Която ми е тъмна индия и ще трябва да се търси сервиз да се обслужи. Проблема е че в района на Велико Търново няма такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е внесена в обявата пишеше просто газова уредба впоследствие разбрах че е с течна фаза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Много радост и безаварийни километри! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Измина година и половина откакто сме заедно,и освен ядове с газовата в началото другото е само приятни изживявания.И който слуша получава подаръци.http://media.snimka.bg/s1/6299/038841635.jpg?http://media.snimka.bg/s1/6299/038841691.jpg?r=

Редактирано от krsgogo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

038864434.jpg?r=0

Закъснелият подарък за Коледа вече няма да духа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Днес се разходихме из балкана. Качихме се на Беклемето.Бурния вятър не можа да ни оплаши.Глетката си струваше.038989067.jpg?r=0038989069.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Малко глезотийки за добро поведение. Благодаря на колегата JORDITO за част от тях

20210205_095658.jpg

20210205_095653.jpg

20210202_171337.jpg

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стандартен си е, поне за сега. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, zloQQ написа:

Спортен филтър ли крие кутията или се бъркам?

Амортисьорите за капака са новото, доколкото разбирам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, за тях е ясно - благинка е! Аз питах за кутията, щото все дизели карам и тази кутия ми изглежда различна 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.