Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Superb Mk3 въпроси


edinichensluchai

Recommended Posts

За хората на Тотлебен от предишен опит и аз мога да кажа, че са вежливи и отзивчиви. Избрах да отида на Хан Кубрат заради очакваният от мен по-големия избор от автомобили там и затова реших с тамошните търговци да се заговоря (все пак нали са една фирма). Както и да е, може и аз да не съм уцелил момента или пък може дори и аз да съм ги провокирал да се държат така - просто консттирам разликите между тяхното отношение и отношението и вниманието на търговците на 5 други марки с които също си говоря в момента. 

 

Преди 7 месеца на приятелката ми вземехме нова кола и пак беше същото нещо - но за разлика от мен, тя не е фен на марката и като им видя отношението им пожела лек ден и си взе друга автомобил. Там не успях да я убедя да вземе Шкода колкото и да се мъча.

 

Просто сърцето ми си ме влече към Шкода и както се казва , ще си взема пак Шкода не заради търговците, а въпреки тях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е станала с доста разнородни под-тематики. Но и аз мога да дам коментар по последните мнения.

 

Като цяло и аз съм чувал доста различни отзиви относно обслужването в Еуратек.

Но моят личен опит спрямо търговците е с въпросния Любомир Иванов и изцяло съм съгласен с колегата remix за него. Изключително отзивчив и точен човек. Чак ми е ставало неудобно когато сам виждам, че е разкъсан между задачи, но въпреки това отдава нужното внимание без да пропуска детайли.

 

Разбира се, не искам да злепоставям или омаловажавам колегите му (с които просто не съм имал толкова контакти). Но спокойно мога да кажа, че човек няма да сбърка, ако се обръща към Любо относно покупка на нов автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е станала с доста разнородни под-тематики. Но и аз мога да дам коментар по последните мнения.

 

Като цяло и аз съм чувал доста различни отзиви относно обслужването в Еуратек.

Но моят личен опит спрямо търговците е с въпросния Любомир Иванов и изцяло съм съгласен с колегата remix за него. Изключително отзивчив и точен човек. Чак ми е ставало неудобно когато сам виждам, че е разкъсан между задачи, но въпреки това отдава нужното внимание без да пропуска детайли.

 

Разбира се, не искам да злепоставям или омаловажавам колегите му (с които просто не съм имал толкова контакти). Но спокойно мога да кажа, че човек няма да сбърка, ако се обръща към Любо относно покупка на нов автомобил.

И аз съм контактувал с Любо,много точен и разбран човек-професионалист.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.

 

Четейки коментарите, явно си заслужава да се опита да се говори и с друг търговец от екипа в Надежда, макар,че не знам колко ще са щастливи от това след като съм започнал с един сега да отида при друг - но не пречи да се опита. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.

 

Четейки коментарите, явно си заслужава да се опита да се говори и с друг търговец от екипа в Надежда, макар,че не знам колко ще са щастливи от това след като съм започнал с един сега да отида при друг - но не пречи да се опита.

При мен се получи точно така,след консултация с колеги се свързах с Любо и от втория път се получи (за съжаление засега само за служебен автомобил).
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Здравейте на всички. След близо една година закъснение, днес най-накрая успях да намеря време и да си поръчам автомобил. След многото лутане между това какъв двигател да избера, заложих пак на дизел,защото не предлагат 220 к.с. бензин в изпълнение L&K, и цената отиваше много по-висока спрямо дизела ако исках да я конфигурирам по начина по-който искам. Отделно вече може да се поръчва само бензин с филтър за частици и понеже е нова технология, реших че както всяко ново нещо няма да е напълно безпроблемно и затова заложих на дизел отново(не че и дизелите нямат проблеми). Не на последно място, там където живея дизела продължава да е с 20-30 цента по-евтин от бензина - това ще е така поне още 3-4 години и това също наклони везните. Забраната за дизели също не ме касае поне до 2025г, защото поеха ангажимент, че Евро6 няма да ги пипат.

 

Накратко поръчах Шкода Супърб 2.0 TDI 150 h.p Л&K 7 DSG. Допълнително добавих няколко неща:

- Smart Light Assist

- Независимо подгряване на купето

- Шумоизолиращи предни стъкла

- Навигация Амундсен

 

Има и още неща, но пиша през телефона и ще ми отнеме време да ги опиша. Сега остава трудната част с чакането от 90 дни за доставка. След това се надявам, да успея и да дойда на някоя среща на клуба пред НИМ (нищо ,че съм член, все още никога не съм идвал), да се запозная с вас какго и да и сложа едни стикери, че да се знае из Европа откъде идвам :):) :)

Редактирано от edinichensluchai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Колега!

Пожелавам леко и неусетно чакане, а за срещите на НИМ си винаги добре дошъл, независимо с, или без новия автомобил  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Колега!

Пожелавам леко и неусетно чакане, а за срещите на НИМ си винаги добре дошъл, независимо с, или без новия автомобил  :flag_skoda:

 

Мерси, дано да сколасам да мина някой път - тя и старата Шкода ще се зарадва да получи една лепенка, нищо, че вече за добро или лошо навлиза в края на активният си живот. Много вярна машина.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз не исках дизел точно заради всичките филтри и софтуер. Поради това си поръчах Л§К 280 коня бензин на 21.03.18. Два дена след подписване ми се обадиха да искат да правим доставката 120 дена защото ще сменят двигателите(тоест ще слагат филтри и на бензина). Аз обаче точно заради това бързах защото благодарение на този форум знаех преди тях че идва тази промяна.

След като не се съгласих и им казах че аз мотор с филтър нова технология няма да взема явно се активизираха и колата ми вече е произведена и чакам доставка.

 

Тъжната истина е че с новите евро норми ще прецакат и бензиновите двигатели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз не исках дизел точно заради всичките филтри и софтуер. Поради това си поръчах Л§К 280 коня бензин на 21.03.18. Два дена след подписване ми се обадиха да искат да правим доставката 120 дена защото ще сменят двигателите(тоест ще слагат филтри и на бензина). Аз обаче точно заради това бързах защото благодарение на този форум знаех преди тях че идва тази промяна.

След като не се съгласих и им казах че аз мотор с филтър нова технология няма да взема явно се активизираха и колата ми вече е произведена и чакам доставка.

 

Тъжната истина е че с новите евро норми ще прецакат и бензиновите двигатели.

 

Истината е, че сам съм си "виновен" - знаех, че GPF наближава (не знаех точно кога), но просто бая време се замотах от решението, че ще взимам нова кола и реално да я поръчам. Къде бях зает и нямах време, къде не исках да влизам в разговри с ЕТ поради отношението им (написал съм го и по-горе), къде знаейки, че няма бензиновият двигател които искам във версия L&K. Замислих се за 280 к.с. но факта, че идва само 4х4 ме отказа - на мен не ми трябва.  И така пак си взех нафтова печка -проблемна , не проблемна  каквато ми се падне, такава ще си я търкалям :):):) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Автомобила е произведен и е в БГ. Имам уверението на ЕТ, че до края на месеца, ще успея да го подкарам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Подкара ли го?

Отдавна - 3 месеца и 12 хил км по-късно още мисля, че е страхотен автомобил за цената си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
На 5.01.2018 г. at 16:06, Andro73 написа:
На 4.01.2018 г. at 23:40, Deimos написа:

Темата е станала с доста разнородни под-тематики. Но и аз мога да дам коментар по последните мнения.

 

Като цяло и аз съм чувал доста различни отзиви относно обслужването в Еуратек.

Но моят личен опит спрямо търговците е с въпросния Любомир Иванов и изцяло съм съгласен с колегата remix за него. Изключително отзивчив и точен човек. Чак ми е ставало неудобно когато сам виждам, че е разкъсан между задачи, но въпреки това отдава нужното внимание без да пропуска детайли.

 

Разбира се, не искам да злепоставям или омаловажавам колегите му (с които просто не съм имал толкова контакти). Но спокойно мога да кажа, че човек няма да сбърка, ако се обръща към Любо относно покупка на нов автомобил.

И аз съм контактувал с Любо,много точен и разбран човек-професионалист.

Познавам Любомир Иванов от около 6 години,взели сме над 10 автомобила от него и мога да кажа само едно - той е професионалист в работата си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.