Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фотоконкурс: Аз обичам моята Шкода, 2017г.


Recommended Posts

Офф, забравих с каква "врата" се разхождаш. Компютър не ти трябва :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето си лети, колеги! :)  :plate_rulez:

 

 

 

22550235_1612032045483511_63143487145716

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Продължавате да изпращате снимки, което само може да ме радва. Остават 5 дена до края на играта. Възползвайте се от тях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото за инициативата снимчица на хубавата бивша Шкодичка. 

Местоположение: я. Искър

Заснета с телефон SamsungNote III в режим Surround Shot.

 

20150628_162016.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги,

 

Срокът за изпращане на вашите снимки изтече. Благодаря на всички, които се включиха в играта и изпратиха своите предложения на мейла. Очаквайте до края на тази седмица излъчването на победителя, който ще обявим тук заедно със снимката, която печели конкурса. Критериите, по които ще направим това са само два - композиция и качество на изображението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги,

 

Затруднихте максимално екипа на Шкода клуб България с многото и красиви снимки, които ни изпратихте. Поне петима от вас заслужават първото място. Но във всяка игра има само един победител. Във фотоконкурс "Аз обичам моята Шкода" 2017, след гласуване, екипа избра фотографията на Тодор Андреев, потребителско име inanotherlife:

 

todor_andreev.jpg

 

Съгласно регламента на играта, нашите приятели от AutoZone BG предоставят наградата за нашия победител. Тодор Андреев, освен първото място в конкурса, печели и (кликнете на линковете, за да разгледате продуктите):

- зимна течност за чистачки Würth, 5 литра, концентрат - за кристална чистота на стъклото, щадяща лака и уплътненията;

- препарат за размразяване на стъкла Quixy, 750 мл. спрей - по-добрия вариат за почистване на стъклата без риск от надраскването им;

- микрофибърна кърпа SONAX - отличен помощник за почистване на интериора или подсушаването на автомобила след измиване.

 

Ще се свържа с г-н Андреев, за да уточним до къде желае да му изпратим наградата.

 

Още веднъж искам да благодаря на всички вас, които изпратихте своите снимки. Това няма да е последната игра, която клуба организира. Очакваме всички вас, включително и тези които не се престрашиха да участват, да се включите в следващата закачка, която скоро ще ви подготвим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на победителя! Снимката е уникална! Поздрави и на екипа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-красивата Октавия - фейс, яки брони, индивидуализъм, всичко си има!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, радвам се, че точно моят Скаут спечели конкурса, за мен ще е чест да присъства на календара :) Взех го тази година от Германия и още не съм му се насладил достатъчно. А и тепърва идва най-големият кеф за един Скаут - зимата.

М-у другото снимката е правена в Пирин, на път, който му приляга най-добре. Не беше специално за конкурса, дори е с телефон, но се е получила магията и реших да я пратя.

Естествено, благодаря и за наградите от skodaclub.bg и autozone.bg! Зимата ще влязат в идеална употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.