Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна седалки


Huku

Recommended Posts

Здравейте колеги.

 

Искам малко да си освежа Фабията и дали може да ми кажете съвместимостта на седалките, с кои други модели и коли съвпада и от каква кола мога да си взема и да ги сменя. Че оригиналните седалки са доста неудоби и се цапат много лесно.

 

Благодаря предварително.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за предните нямаш проблем, стават и от Octavia(не знам дали им трябва преправяне по механизмите и релсите), но задните са по тесни, от VW Polo би трябвало да станат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Аз питам само за предните двете, като искам да сложа такива, които нямат нужда от преправяне, да са със същите релси и само да се свалят болтовете и да сложа новите. 

 

Например да кажем от Ауди А3 стават ли, тези на двуврати А3-ки са много удобни и май към такива съм се насочил. Или някой Голф, важното е да са по удобни и поне малко да обхръщат тялото, а не като орифиналните на Фабия, които са като пейка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://picbg.net/pic.php?u=48572E9NgY&i=797160

Фабия едишън 100, Фабия vRS. Ето ги. Обгръщат всичко и дори след 1000 километра каране няма болки и схващания. Предполагам трудно се намират но си струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също се интересувам дали има съвместими седалки от други марки автомобили. Задната ми седалка е неделима, а и предните са доста неудобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...
На 22.06.2017 г. at 1:34, felicialx написа:

http://picbg.net/pic.php?u=48572E9NgY&i=797160

Фабия едишън 100, Фабия vRS. Ето ги. Обгръщат всичко и дори след 1000 километра каране няма болки и схващания. Предполагам трудно се намират но си струва.

Напълно подкрепям колегата !!! Едишън, vRS но ако не греша ги има  и  на  Амбиенте ( ако не  бъркам  най-високото ниво на  оборудване)  същия тип седалки.

 

Вклчвам се не само да  подкрепя мнението, но също съм любопитен ако някой има  лични впечатления и може да даде  насоки и препоръки за смяна тип ' plug and play"  тоест по най-лесния  възможен начин :)

 

Поздрави  на  всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяната е лесна. Отвинтват се едните и се слагат другите. Има ги само на vrs и на едишън 100. Най високото ниво иначе е елеганс , но не е с такива седалки. Моята е едишън 100. Седалките обаче са неудобни за хора над 120-130кг. За тях обикновените са по удобни. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.