Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

мнения за Rapid Spaceback FL 1.0TSI 95кс


danny

Recommended Posts

здравейте, бих искал да знам какво мислите за тази кола, по-скоро двигателя ме притеснява леко, защото не знам нищо за него, от към надежност в дългосрочен план ме интересува, ще съм благодарен да чуя мнения, тъй като опит няма как да има, прекалено е нов този 1.0тси

 

и другото което силно ме интересува е, има ли някой с рапид поръчал опцията "защита за лоши пътища"? Много искам да е малко по-повдигната колата, но ме притеснява дали не е за сметка на по-твърдо возене?

 

много благодаря предварително на всички, които решат да оставят мнение

 

поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично, не вярвам, че производител от ранга на VAG, ще пусне на пазара нещо, което няма да си изкара поне гаранцията.

3 цилиндровите мотори на една друга марка, която ползвах преди, 5 години подред са Мотор на годината. Мисля, че индустриалният шпионаж не е изчезнал и за тия години са понаучили тези от онези и обратното :D Та, аз вярвам, че ще изкара тоя мотор едни 200 хил. Сега,за съпътстващите го компоненти никой не знае :) Честно да си кажа, аз си взех колата без хич да се интересувам кое как е, просто да е нова и в гаранция. Ако трябваше да я мисля и тая, ми те "главоблъскачки" на Горубляне бол :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опцията "защита за лоши пътища" вдига с 7 мм клирънса и общо с 13 мм височината на колата, можеби е малко по твърдо возията ама няма как да я сравня с без опцията, иначе с предната кола - пасат б4, е по твърдо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.