Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

O2 Elegance 2.0TDI 140ps BKD


al3xxx

Recommended Posts

Колега следя тази тема, както и предишната за О1-цата с голям мерак. Поздравления и адмирации за всичко, което да правиш. За да не ти спамя темата за продажба пиша тук - би било полезно да оформиш публикацията като обява за продажба, така не става ясно какво точно продаваш. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • Отговори 59
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • al3xxx

    29

  • skodko

    7

  • Mishelle

    3

  • Боре

    3

Най-много писали в темата

Публикувано (Редактирано)

И така...

След като се отказах от продажба, тъй като не намерих достоен "подобрител", реших  да я почерпя нещо ново по интериора (да не се сърди) хаха

Свалих оригиналният Stream:

post-15035-0-91139500-1522236780_thumb.jpg

И ъпгрейднах с ето това (качественият се запази, като дори откривам леко подобрение във високите):

post-15035-0-05736300-1522236861_thumb.jpg

Редактирано от al3xxx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

След монтирането на Bolero-то етествено ми се появи проблема с харченето на ток.

Обмислях смяна на Can Gateway-а, но случайно попаднах на човек, занимаващ се точно с това - препрограмиране на модулите. Казва се Антон и се намира в Хасково, мога да дам контакт с него, ако на някого му се случи този проблем.

Удоволствието ми струваше 40лв и два Еконта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Публикувано (Редактирано)

И така колеги, с голяма мъка на сърце - "патето" отплува в езерото на дълбоко.

Собственост е на мой познат, който е доста възрастен и въпреки това има нюх да кара и оцени всеки един детайл по колата.

Аз отричах и твърдях, че не се продава, но той беше прекалено настоятелен и ей така - за има няма час си тръгна с нея...

Колата си остава в Шумен, но развитие по темата няма да има, така че нека администраторите решат дали да я заключат

.post-15035-0-66458400-1526154661_thumb.jpg

Редактирано от al3xxx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ме уби :D

Бива ли точно преди събора да го продадеш патето.

Бързо тичай за нова Шкода, че Юли наближава :tongue_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В процес на търсене съм!

В краен случай ще дойда с Ямахата, ама тогава ще понижа прекалено времената и ще вдигна летвата хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей се притеснявай, клуба винаги ще измисли още един клас!!! Интересно ще е, дали ще смогнеш на темпото, на софийското острие, повелителя на двете гуми, неплашещия се от студа, човека с платмасовите колене, дълга вързана коса, и два, подчертавам ДВА клубни стикера на темето, на ожулената си каска, човека със зелената премяна Пепи PRR???

 

Ако не се гоните по пистата, ще ви измисля игра извън нея, така че присъствието е задължително !!!  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха имам таен коз - приятел от форума и съгражданин с Hayabusa, така че ще защити шуменци, ако аз не успея

Присъствието обезателно ще е задължително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи качвам звяра в ремаркето...

post-587-0-62868700-1526420912_thumb.jpg

... и ви почвам... 

 

 

Ще трябва, някой да чисти след нас, ма кво ти пука, купон да става!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа...

Предавам се доброволно от сега - тя стана сериозна работа тук хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.