Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Щора на багажника


Ceco Minchev

Recommended Posts

Здравейте!

Щората над багажника откъм дясната част не се застопорява, палчето се е счупило и го няма. При това щората вечно е събрана, багажника е на показ и е дражнещо нещо да не е изправно.

Ще съм благодарен ако споделите за решението на проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси по моргите или в обявите за продажба на части, защото има заключване и ако се преправи /побългари/ може да не можеш да я задържиш в затворено положение.

Предполагам, че е същата като моята с надпис PUSH в средата, и за да я прибереш се натиска и освобождава заключващия механизъм. Срещал съм обяви за по 70-80лв за такива щори /OLX ; BAZZAR/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Струва ми се, че може да се намери само водач на щората. Поразрових се и мисля, че частта, която ти трябва е 1Z9867825D47H. Гледам, че в Еуратек струва 9 лева без една стотинка. Тъй като обаче не съм сигурен дали това е точната част, преди да поръчаш им се обади и ги питай дали този парт номер е това, което ти трябва на теб.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колеги!

След малко главоблъсканица проблема го реших сам.

Часта която задържа щората се беше разкачила и паднала зад кората. След демонтиране на кората и намиране на падналото парче го монтирах обратно и сега всичко е както преди.

Благодаря за моралната подкрепа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.