Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Технически прегледи Илинден - Информация


Recommended Posts

Представям ви един модерен пункт за извършване на ГТП (годишен технически преглед). Пункта е изключително чист и спретнат, а персонала любезен и най-вече приветлив. Лично на мен ми е далече, но независимо от това всяка година ще минавам през половин София, само и само да си направя прегледа при тях. Защото си заслужава. Другото му предимство е, че работи събота и неделя. Което е голямо удобство за хората, които са заети през работната седмица. На територията му има много добра гумаджийница, в която момчетата работят с удоволствие и професионализъм.

 

Адрес: гр. София, ж.к. Света Троица, ул. Пловдив 21 (вижте картата по-долу)

Работно време:

понеделник до събота: 08:00ч. - 20:00ч.

неделя: 09:00ч. - 17:00ч.

 

Цена за клубните членове срещу представяне на валидна клубна карта:

-за леки автомобили: 34 лв.

-за товарни автомобили (с N1): 38 лв.

 

Телефон за контакт:

0888 754 925 и 0899 122 234

 

Карта на района. Пункта е маркиран с червения кръг:

karta_GTP_Ilinden.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Днес, отново останах приятно изненадан, от отношението на собственика на комплекса, както и от работата на сервиза за гуми.

След уточнението, че не бързам, сваляне на джанти 19-ки и фланци, баланс и монтаж на 17-ки, съответно - вадене от автомобила и прибиране в него, всичко отне 20 минути и непонятната за мен цена, от цели 24 /двадесет и четири/ лева !!!

При това, като обикновен клиент, без клубни отстъпки /такива не са договорени със сервиза за гуми/, но няма и смисъл, при тези цени.

Работят ВСЕКИ ДЕН, до към 19.30 часа!!!

Определено, вече са ми фаворити!!!

Препоръчвам с две ръце!

 

П.С. Впрочем, собственикът е закупил и съседния УПИ, в който ще строи, оборудва и ръководи, автосервиз, с което ще "затвори кръга", дано стане факт, по-скоро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.