Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задната чистачка не пръска


Zdravko_80

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...

Преди време карах служебен Румстър на който не му пръскаше вода на задната чистачка. Правеше локва от течността под двигателя. Сваля се предна лява гума, подкалника и доколкото си спомням някаква част от кората под двигателя, която беше захваната с една шепа малки винтчета. Тогава вече имаш достъп до казанчето и ще видиш скъсания /измъкнат/ маркуч за задната чистачка. За тази операция не ти трябва канал или подемник. Само с крик става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със същия проблем на Октавия 2-2005. Задната чистачка не пръска а вместо това прави локвичка от задна лява гума.Огледай се когато пръскаш къде ти избива от къде тече за да знаеш къде да ровиш :)

 

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време карах служебен Румстър на който не му пръскаше вода на задната чистачка. Правеше локва от течността под двигателя. Сваля се предна лява гума, подкалника и доколкото си спомням някаква част от кората под двигателя, която беше захваната с една шепа малки винтчета. Тогава вече имаш достъп до казанчето и ще видиш скъсания /измъкнат/ маркуч за задната чистачка. За тази операция не ти трябва канал или подемник. Само с крик става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен маркуча се беше изхлузил. Отворих тапицерията на задната врата и го нахлузих. Случи се непосредствено след като я купих, поне тогава забелязах, че отзад не пръска, явно беше прекарала зимата с лятна течност. От тогава не съм имал проблеми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.