Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2017 - 09-11.06.2017


Mishelle

Recommended Posts

И аз съм готов с резервацията и с нетърпение очаквам мероприятието :) 

 

П.С. Аз пък си заплювам 081  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 87
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    12

  • maxrpm

    7

  • ohboli19

    6

  • PUF-PAF

    5

Най-много писали в темата

И аз направих днес резервация, благодаря на Марто за съдействието :)

Аз бих си заплюл 007, карам си още с такъв от събор 2013. Катаджиите много му се кефят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за нещастие , тази година пропускам , че ще съм на сватба у Канадско , но ми запазете номерче 056 :) да си го лепна след като се прибера :) иии кръгъл стикер също :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз...понеже не си знам програмата и от толкова рано нямам идея дали ще съм в Бг., да питам, защото май не видях никъде написано...как седи въпроса с хората, които са фенове на палатките? Че ако в последния момент се окаже, че съм закъснял с резервация и е пълно, да си опъна палатката направо :)

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа за палатка парти има ли възможност? :)

 

...............как седи въпроса с хората, които са фенове на палатките? .....

 

На територията на комплекса има голяма поляна , където ще се подредят колите и ще има място за палатки и т.н.  :dance:

Скоро ще пуснем още информация ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, мерси за инфото Марто!  :plate_skoda: 
Аз бих желал да си запазя 032 номер, ако е възможно. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок супер!

 

Ще звънн да разпитам за резервациите, че ще сме с деца.

 

Ако няма нещо форс мажор планирам 2 нощувки, още не знам кои точно два дни да са.

 

Мястото изглежда перфе. Колко път е от София и ще има ли дружно потегляне?

 

ПС: каква е тази лотария с номерцата? :) на мен ми хареса 111

 

Павката

Редактирано от PUF-PAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пресни снимки от неделя. Автор - както винаги, нашия клубен журналист Марто. Около комплекса всичко се е раззеленило, положен е нов асфалт и ... ни чакат :)

 

Вижда се и поляната за автомобилите, както и за хората, които ще изберат да нощуват на палатка. Има вода и ток.

 

NSS-01.jpg NSS-02.jpg NSS-03.jpg

 

NSS-04.jpg NSS-05.jpg NSS-06.jpg NSS-07.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда супер, даже ако има хора това теренче заслужава едно мачле :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И аз съм на линия макар и само за една вечер.И ако може номерче 020 стига да не е заето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

случайно някой да знае дали ще има тестдрайв? Една колежка иска да прави изненада на гаджето и ме помоли да питам :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В района на събора :)

 Колега, това за тестдрайва ли? Важно е, защото трябва да пътуват от София. :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Национален Шкода събор ежегодно се организира в тясно партньорство с официалния вносител на Шкода за България - Еуратек. И всяка година има тестови коли, които са на разположение за тестдрайв на гостите на най-голямото Шкода събитие в България :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече нямам търпение да дойде събора и всеки ден броя дните до него! Стягайте се сериозно и тази година да се заформим на 100% . Поздрави, ще се видим на събора ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За най-нетърпеливите пускам програмата за тазгодишния национален събор.

 

Петък.

Готови сме да ви посрещнем след 11:00ч. Програмата за деня е свободна. След обяд ще пристигне диджея и ще има много музика до късно през нощта.

 

Събота.

От 9:00ч. екипа ще е на линия да посреща новите гости, които ще нощуват само събота за неделя.

Към 10:00ч. ще пристигнат тестовите автомобили, предоставени за всички вас за тестдрайв от нашите партньори на събора Еуратек. Кои ще са моделите ще разберете на място :)

11:00ч. започваме с игрите. Приготвили сме ви много закачки, които се надяваме да ви допаднат, включително и отборни надпревари. Ще има аниматорка, която ще се грижи за настроението и забавлението на децата.

19:00ч. ще направим награждаването за най-добрите в игрите и надпреварите.

20:00ч. и нататък - кой до когато издържи над/под масата.

 

Неделя.

13:00ч. ще направим организирано пътуване с автомобилите. Наблизо има интересен музей, който не работи в събота и неделя, но за нас ще отвори врати. С което ще закрием 13-тия Национален Шкода събор.

 

За децата, освен аниматорка, сме подготвили много изненади. Осигури ли сме блокчета за рисуване, фулмастри и т.н.

 

Направил съм списък с резервираните до момента номера (стикери), които ще ви очакват на входа на поляната.

 

Предвид разходите, които има екипа по провеждането на този събор, определихме минимална входна такса от 5 лв. на човек за целия период на събора. За децата, разбира се, входа е свободен.

 

Очакваме ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, програмата изглежда страхотно ! Поздравления, направо ще взема да доведа още деца хахаха :)

 

Някакво организирано тръгване в петък?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко остана, аз мисля да тръгна в Петък на обяд или в Събота , според обстоятелствата

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.