Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2017 - 09-11.06.2017


Mishelle

Recommended Posts

Да си изкарате супер момчета(и момичета)! Очаквам снимки и видеа, малко да ви завидя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 87
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    12

  • maxrpm

    7

  • ohboli19

    6

  • PUF-PAF

    5

Най-много писали в темата

Монка, стягай се у кръста, ракия има за пиене, ей!

Отделно от това, на теб най-разчитам за футбола...такъв хубав терен, ще е срамота да не го увАжим ;)

 

 

Аз вече я свърших тая работа, но понеже утре 100% ще я изкаля дъжда и аз като Юли най-вероятно ще решавам въпроса отново, но вече на местно равнище :)

 

Значи да си взема чепиците за футбол като ще ритаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай ги обезателно. Надявам се, няма да сме само двамата мераклии :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз чакам снимки - позьорски и непринудени! Пък аз ще пия узо за Вас! Поздрави и весело!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре сутрин тръгвам 8:00 от Враца някой по път ако има да се присъедини да пътуваме заедно натам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай ги обезателно. Надявам се, няма да сме само двамата мераклии :D

И аз бих се включил ако се съберем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз пропускам, но узото си го бива! Догодина ще се включа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление и аз съм от чакащите снимки и стикерче, Гената ми го е запазил, колата ми е в бокса не стана готова за мой ужас. А теябва да стане, защото в неделя ще да летя с нея, МНОГО весело да си изкарате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.