Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2017 - 09-11.06.2017


Mishelle

Recommended Posts

Аз ще пътувам на 9ти около 18ч. от София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 87
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    12

  • maxrpm

    7

  • ohboli19

    6

  • PUF-PAF

    5

Най-много писали в темата

Колеги за съжаление вчера се появи неуточнен все още проблем с колата , което ще ми попречи да дойда на Събора .В хотела има запазена на мое име двойна стая .Ако някой е звънял за резервация и са му казали че вече няма свободни стаи нека да ми пише на ЛС .Ще сменим резервацията на негово име.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година няма да мога да се присъединя към груповото пътуване, защото ще тръгна след като женицата свърши работа, тоест 14-14:30

 

Едит: А и скоростта на групата нещо не ми е по силите.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за съжаление вчера се появи неуточнен все още проблем с колата , което ще ми попречи да дойда на Събора .В хотела има запазена на мое име двойна стая .Ако някой е звънял за резервация и са му казали че вече няма свободни стаи нека да ми пише на ЛС .Ще сменим резервацията на негово име.

Нещо да помагаме ако се налага?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за предложението , но мисля че без сервиз няма да се размине !

Още веднъж благодаря колега !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пътувам на 9ти около 18ч. от София.

Пепи може би аз ще се опитам да съм готов за тръгване тогава. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да уточня, че се намери желаещ да се възползва от моята резервация за Събора !

Пожелавам на всички веселбата да е на ниво !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=lV7bSEOhd14#t=77.011887 Поздрав! Чакам с нетърпение, даже се дразня, че остават 2 дни!!!

 

Броя не само на календара ,а и  часовника до събора! :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам - на събора ще има ли колеги, които могат и биха се занимавали с активирането на някоя "екстра", чрез VCDS  - става въпрос за Fabia 3 ?  :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=lV7bSEOhd14#t=77.011887 Поздрав! Чакам с нетърпение, даже се дразня, че остават 2 дни!!!

 

Броя не само на календара ,а и  часовника до събора! :)

Много повратлива тая задномоторка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво да се прави? Хубав бензин, правилна настройка, все пак Шкодите са спортни автомобили .. Красиви и бързи, то simply clever, това значи, ама е замаскирано... ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам ангажиран апартамент за събора но току що ме изненадаха с една спешна двуседмична командировка. Така, че ако някой иска може да го ползва. Истински съжалявам, че няма да мога да дойда а пък ми беше и първият събор...... какво да се прави.

Весело и приятно изкарване на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, напомням за желаещите да пробват футбулното игрище, да не си забравят "цвичките"  :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, напомням за желаещите да пробват футбулното игрище, да не си забравят "цвичките"  :doubleup:

Оффф аз май май ще пропусна цялото събитие за жалост. :(

Весело Ви на Вас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви идеи от къде е най-добре да се пътува от Бургас?Виждам че има три маршрута,ама....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ще си миете колите или там има в околията близко за дружно ходене? Днес с тоя дъжд в София пак...не знам утре как ще е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в момента я мия. За сега в Младост не се очертава да вали. Утре, ако я изцапам по пътя, в Търново все ще намеря мивка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам - на събора ще има ли колеги, които могат и биха се занимавали с активирането на някоя "екстра", чрез VCDS  - става въпрос за Fabia 3 ?  :plate_skoda:

Аз ще нося кабела ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви идеи от къде е най-добре да се пътува от Бургас?Виждам че има три маршрута,ама....

Най-добре е през Хаинбоаз и после през В.Търново да се пуснеш към Горна Оряховица.

 

https://www.google.bg/maps/dir/%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%BE+%D0%A2%D1%8A%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE/%D0%9A%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B6%D0%B8%D0%B8/@43.0283699,25.7849113,12z/data=!4m19!4m18!1m10!1m1!1s0x40a9214b3d9491dd:0x400a01269bf5dc0!2m2!1d25.6171514!2d43.0756739!3m4!1m2!1d25.7838722!2d43.0576898!3s0x40a8d77cb9e33c75:0xae3a909e808cd855!1m5!1m1!1s0x40a8cee6ba84c9d5:0xa00a014cd0e5590!2m2!1d26.0157915!2d43.0423597!3e0?hl=bg

 

Това е най-добрият маршрут. Пускам линк само към отсечката В.Търново - Калайджии, за да може и останалите колеги да се ориентират. За идващите от посока Варна, на разклона за Г.Оряховица преди Търново се отбиват и гонят Златарица. Принципно утре би трябвало да се поставят и насочващи табели в района, за по-лесно ориентиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монка, стягай се у кръста, ракия има за пиене, ей!

Отделно от това, на теб най-разчитам за футбола...такъв хубав терен, ще е срамота да не го увАжим ;)

 

Къде ще си миете колите или там има в околията близко за дружно ходене? Днес с тоя дъжд в София пак...не знам утре как ще е.

Аз вече я свърших тая работа, но понеже утре 100% ще я изкаля дъжда и аз като Юли най-вероятно ще решавам въпроса отново, но вече на местно равнище :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в момента я мия. За сега в Младост не се очертава да вали. Утре, ако я изцапам по пътя, в Търново все ще намеря мивка.

Да не би да има специална прогноза на времето за Младост ? :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти се бъзикаш, ама онзи ден в Слатина се изсипа здрав порой, а в Младост само прекапа. После, вечерта, в Младост-1 преваля, в Младост-2 - нищо. Облаците са станали с характер. Та не е задължително когато вали това да се случва над целия град. Пустия ми телефон, обаче, все още не умее да дели прогнозата за времето по квартали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето до събора е някакво късо! Мони, хич не ми се подмоткваи, аз една приятелка я отрязах, квартирантите и в банята били на свещи. Викам Дани, жив умрел съм на събора и това е, мога да ти помогна само и единствено от там.. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.