Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Smartlink Активиране


ivo.kuzov

Recommended Posts

  • 3 седмици по-късно...

http://4pda.ru/forum/dl/post/14006586/SygicCar_18.0.6.zip На заинтересуваните оттук изтеглете Sigic car navigacion, кракната и безплатна, http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=199288&view=findpost&p=77554020 а от този линк изтеглете на компютър и инсталирайте програмата Maps Downloader за карти, и готово, никакви 80 или повече лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, valterb1983 написа:

И двата линка не работят

Правилно, моя грешка за което се извинявам и се поправям.

Ето правилните линкове за Sigic Car navigation. Качвате папката files в новосъздадена папка Sigic и тогава инсталирате арк файла,има гласово напътствие на български и карта на Бг. още карти може да добавите после.
Другия линк се инсталира на компютър и си сваляте които искате карти.

https://mega.nz/#F!CyoBjIga!GISxhQ1nexssh-QFzyBibg
https://mega.nz/#F!2zwhHISL!v37U91E8HUxEsPE401CytA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Свалих всичко от линковете, за което благодаря. Новите версии вече не се слагат в папка Sygic, а в Android/data - там се поставя цялата папка com.sygic.incar. За съжаление телефонът изобщо не я разпознава като сертифицирана за мирор линк, което означава, че и в колата няма да върви. При теб работи ли в колата и сертифицирана ли е на телефона ти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Здравейте, искам да попитам относно Smart Link -ка дали има друго решение за активацията му или само в ЕТ?

Благодаря!

Редактирано от checki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.02.2020 г. at 12:30, qskataaa написа:

Активиране само и единствено в ЕТ срещу около 280 лв.ми казаха последно преди година.

 Благодаря за отговора вече е 380 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Между другото, Сайджик спират поддръжката на MirrorLink в по-новите версии и минават към Apple CarPlay. Като че ли изцяло ще премахват Car- продукта и основната им версия ще поддържа връзката с колата. В момента имат и супер промоция. Иначе АА си работи безпроблемно в колата. Освен това, Самсунг спряха поддръжката на MirrorLink - само телефони, които вече се били свързвали с кола и не си били обновили софтуера щели да продължат да могат да се свързват. Нови и такива с обновен софтуер няма да могат вече. Така за офлайн навигация SmartLink екстрата стана по-неатрактивна. За сметка на това АА се развива постоянно и става все по-стабилно и добро приложение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Виждам че темата е стара, но актуална, та да споделя мнение. Моята Шкода си дойде с мирор линк и закачайки си iPhone тръгна без проблем и освен това работят няколко приложения, но основните които ползвам са Waze и спотифай, но освен тях работят и Гугъл мапс и други. Освен това приложението на Шкода има много интересни данни които излизат на екрана на болерото през телефона.

9BE02A32-F7CE-49B7-A7EA-C9B6C4071A45.jpeg

D9F01513-C466-4C8A-B8AC-DF78432CF458.jpeg

612BF9F5-4791-4BD0-89B6-F8B38F7C8AB5.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На андроид не мога изобщо да подкарам приложението. До средата на декември работеше, след като обединиха skoda connect и my skoda, ми иска активация през Smartlink+, каквото болерото не поддържа.

Screenshot_2021-01-10-08-34-27-789_cz.skodaauto.connect.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Болеро и с iPhone работи макар че от време на време се разказа, но проблема може и да е в кабела. Като го сменя ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Здравейте, 

Въпроса ми е леко страничен. Към радиото, което прилича на навигация на Skoda Ostavi 2019, има ли как да се активира този "SmartLink" и в частност, възможно ли е да подкарам Waze през телефона? 
image.thumb.png.a041e2d00ba32e5063c4d7cd44a5835e.png
 

Ако случайно е възможно, то има ли как да го направя сам, без да използвам ET? Макар, че последната цена от 380 лв. ако може да покрие, това което търся, си заслужава всяка стотинка. 

Поздрави. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Минавате през ЕТ и олеквате с 380 лева, за тази инфоразвлекателна система това е неизбежно.

Иначе доплащате още малко парички и чрез колегата @JORDITOсе ъпгрейдвате с качествена инфоразвлекателна система с безброй екстри, огромен екран, последни версии на операционната система Андроид, качествен софтуеър и хардуеър.

 

Waze безпроблемно тръгва с Android Auto, което може да си свалите от Google Play  и да го подкарате на дислплея на инфоразвлекателната система, след като имате активиран SmartLink.

 

Waze работи и с Iphone, там предполагам, че отново може да го стартирате през APP Car Play и отново, чрез Smart Link, да ви излезе на екрана на инфоразвлекателната система на колата Ви.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вече вариант за много по-евтина цена за активиране на Андроид ауто.

Както има и вариант за вкарване на допълнително приложения към Андроид ауто за гледане на ютуб и фул мирър на телефона, без да се рутва.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, JORDITO написа:

Има вече вариант за много по-евтина цена за активиране на Андроид ауто.

Както има и вариант за вкарване на допълнително приложения към Андроид ауто за гледане на ютуб и фул мирър на телефона, без да се рутва.

 

@JORDITO Мастър Жоро, ти си единствен, велик и неповторим, това няма да спра и да се уморя да го повтарям, винаги и докато още шавам. ? 

 

Сподели варианта, моля, където и както ти е удобно, имам Андроид Ауто и Waze  на телефона, през Андроид Ауто безпроблемно си пускам Waze, ама как да ми се виждат и управяват нещата на дисплея на колата в движение, като избегна 380те лева за ЕТ, без да сваляме Болеро-то от колата, разбира се, поне засега. ?

 

Чест и Почитания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има работещ вариант за хората с Android auto да гледат видео от youtube, да имат фул мирър от телефона и да имат performance monitor,без да се рутва телефона. 
Трябва да свалите версията на Android auto да е 6.3, с 6.4 не работи.
Линк за 6.3 от външно apk:
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-6-3-6113-release/android-auto-google-maps-media-messaging-6-3-611313-release-android-apk-download/download/

 Също така не работи със Самсунг телефони с Андроид 8.0. 
Само за 7 лв.  При мен теста проработи на моя телефон. 
Ето видео: 

Линк за изтегляне на AAAD: 
https://github.com/shmykelsa/AAAD 

Важно е да инсталирате приложенията през AAAD. 

Ето скрийн шот от моя телефон. 

yx66QxFh.jpg  

Всичко като инфо благодарение на Крис Kickdown

Редактирано от JORDITO
  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите, но като цяло идеята ми е да запазя оригиналния вид на колата. Разбирам от отговорите, че няма как сам да я активирам, чрез някоя програма. Но въпроса остава, дали ако се плати в ET за SmartLink ще мога да се вържа с програмите от iPhone и в частност Waze? Да не се окаже, че ако дам тези 380 лв. и няма да се възползвам от ослугата, която търся.

 

Поздрави. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти май въобще не прочете какво съм написал. Я пробвай пак бавно.  Android auto и Apple car play могат да се отключат. 

Редактирано от JORDITO
  • Объркан съм 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Здравейте, 

 

От скоро съм собственик на Октавия III `16г. С Болеро съм и нямам активиран SmartLink.

Успешно инсталирах Android Auto. Свързах телефона с допълнително закупуван кабел, но не го засече изобщо.

Пробвах с ориналния и ми изписва USB Error. Bluetooth се свързва без проблем.

Възможно ли е да е от кабела или да търся проблема другаде? 

 

Моля помагайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте колеги,

 

Да използвам и аз темата. Някой наясно ли е колко точно трябва да струва към 2023 активацията на Smart-Link? Питам, защото получих крайно объркваща информация на място от Еуратек. Става въпрос за Октавия 3 от 2019 г. Първият приемчик ми запази час за вчера с думите, че в зависимост от това какво трябва да се направи, ще ми струва или 80 или 240 лева. Но в уречения ден (с друг приемчик) се оказа, че цената ще бъде над 400 лева, което тотално ме отказа от процедурата.

 

След доста ровене из интернет, поне засега, алтернативен вариант различен от нов мултимедиен модул не намирам.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Над 400 лв. е активацията на SmartLink в ЕураТек, със сигурност.

 

Някъде около 10.11.2021г. ми активираха SmartLink на Октавия 3 2017 с Болеро, цената беше 420 лв. с ДДС, по спомен.

 

Мога да се заровя в документацията на колата и да намеря фактурата, но цената твърдо е около/над 400 лева.

 

Суми от 80 лева или 240 лева не са за услугата активиране на SmatLink, не и в ЕураТек. Паднали Ви са се изключително неуки служители, тотално незапознати с процедурата, за съжаление.

 

Има активационен CD в бяла платмасова кутийка, тип книжка, с логото, марката и цветовете на Шкода. Това трябва да Ви го оставят в колата, след като приключат с инсталацията и активирането на SmartLink.

Заедно с инсталирането на програмата се ъпдейтва и софтуеъра на мултимедията.

Редактирано от РусенскоВарено
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А според вас възможно ли е в зависимост от модела да варира и цената? Според един съсед със Супърб, на него в Еуратек са му поискали 300 лева за активацията.

 

 

Преди 1 час, РусенскоВарено написа:

Над 400 лв. е активацията на SmartLink в ЕураТек, със сигурност.

 

Някъде около 10.11.2021г. ми активираха SmartLink на Октавия 3 2017 с Болеро, цената беше 420 лв. с ДДС, по спомен.

 

Мога да се заровя в документацията на колата и да намеря фактурата, но цената твърдо е около/над 400 лева.

 

Суми от 80 лева или 240 лева не са за услугата активиране на SmatLink, не и в ЕураТек. Паднали Ви са се изключително неуки служители, тотално незапознати с процедурата, за съжаление.

 

Има активационен CD в бяла платмасова кутийка, тип книжка, с логото, марката и цветовете на Шкода. Това трябва да Ви го оставят в колата, след като приключат с инсталацията и активирането на SmartLink.

Заедно с инсталирането на програмата се ъпдейтва и софтуеъра на мултимедията.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.