Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Цвят за vRS


Cankov

Recommended Posts

Бихте ли изразили мнение, колеги за разцветките на vRS! Meteor grey или Race blue? Малко съм възмутен от Шкода, защото Race blue (класиката) се предлага за всички автомобили на марката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Meteor Grey с черен пакет е доста издържана цветова комбинация! Синьото също е хубав цвят, но се среща доста по-често.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивото е уникално. Лично мнение с черен пакет стои невероятно. Ако събираш мнения, това е моето! Синьото е доста масово, а такава кола трябва да е различна. При нас спира има една ф3 в този цвят и в модификация Монте Карло, няма червено, няма синьо... тази за мен най-добрата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема на сивото, е че няма да изпъква толкова колкото синия цвят. В Букурещ всеки ден виждам поне по 3 vRS-ki и винаги сините много приятно привличат окото. На сивото ще му липсва контраст спрямо заобикалящите коли. Не че искам да ме зяпат, но май реших Race blue!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя ще е фейслифт. И помисли с тези 4 фара и леко странна муцуна, какъв цвят ще и ходи! Помисли го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и пристрастно да звучи (защото моята е такава), сива с черен пакет е най-красивата комбинация. Обаче пък bega4kata e прав. За фейслифтова кола може би черното е по-подходящо - донакъде би скрило не дотам добрите дизайнерски решения в предницата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ф.л. черна най добре!

Black on black на 100% ;) С черни джанти, абе всичко черно! Голям хищник ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ф.л. черна най добре!

 

Да, ама да е конфигурацията на шурето. Друго не признавам. ;)

Черното мноооого трудно се поддържа! Става за експонат.

Аз също съм мн. затруднен в избора на цвят за О3 по принцип.. От предложените два бих избрал без колебание сивия.

 

....и да ви кажа, че фейслифта на О3 на мен пък ми харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/a4/de/fd/a4defd8b9c131b8ab4ebb2915f8d4c0c.jpg

За този сив цвят ли става дума? С тези зелени линии...никой няма да те пропусне :)

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама да е конфигурацията на шурето. Друго не признавам. ;)

Черното мноооого трудно се поддържа! Става за експонат.

Аз също съм мн. затруднен в избора на цвят за О3 по принцип.. От предложените два бих избрал без колебание сивия.

 

....и да ви кажа, че фейслифта на О3 на мен пък ми харесва.

За О3 братле не знам как е името на цвета но го видях кафяво много яка стои

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За О3 братле не знам как е името на цвета но го видях кафяво много яка стои

 

Да, сещам се. Няма да качвам примерни снимки да не спамим допълнително.

Топаз кафяв металик е. Много интелигентен цвят. Шоколадче. Придава тежест и лукс на колата. Мн. го харесвам.

Но РС в никакъв случай с този цвят. Не върви, според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.