Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новото поколение Йети 2017 г


шкодиво

Recommended Posts

Хайде, както е тръгнало, ето и още една статия в BG "пресата" по темата :) :

https://vesti.bg/tehnologii/avtomobili/yeti-e-myrtyv-da-zhivee-karoq-6068516

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, както е тръгнало, ето и още една статия в BG "пресата" по темата :) :

https://vesti.bg/tehnologii/avtomobili/yeti-e-myrtyv-da-zhivee-karoq-6068516

И аз тъкмо тази мернах. Дано не им е на карък :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз тъкмо тази мернах. Дано не им е на карък :D

 

:lol: Вярно, с това ново име дали няма да излезе лафче за модела - "Шкода Карък" :D

 

Шегата на страна - макар да харесвам много повече името Йети, смятам че смяната на името е много добър маркетинг трик на Шкода. Доста от хората, които не са купили Йети, а са търсели кола със сходни характеристики, са се отказали или заради впечалението, че това е миниван, а не джипка или заради по-малкия багажник. При Карок и двете неща са променени и с новото име Шкода си гарантират, че потенциалните купувачите няма да подходят с предубеждение, а ще погледнат на колата като на съвсем нов модел.

 

P.S.: Иначе това, което ми харесва, че са запазили в новия модел поне според статиите, е системата на задните седалки. Поне според мен функционалността да си местиш напред-назад задните седалки и да можеш да ги махнеш при нужда си е мега яка. :)

Редактирано от Мonster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И няколко първи детайлни снимки от новия модел (виж новата тема за Karoq):

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Много ми е интересно да го видя на живо. Даже жена ми се интересува. Йетото и било 'баничарка' и няма как да я разубедя, че е много практична кола. Кодиака бил голям, а това било идеално. Логика .... :)

Редактирано от Impress_me
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.