Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia vRS 3


Cankov

Recommended Posts

Привет! Нуждая се от компетентно мнение относно вървене и разход на РС 3. Бензин или дизел? Достатъчно бърз ли е бензина, за да си струва със сигурност по-високия разход? Колата ще е "евридейка" и семейна за път и за всичко. Замислям се и за 4х4 дизела, който ще радва зимата, а го няма с бензин? Изкажете мнение колеги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз съм твърдо за бензина, освен ако няма да минаваш по 40-50000 км годишно. Много по-приятно нещо е бензина...дизела е за вършене на работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 2 ръце ЗА TDI !!!

 

Аз лично имам TDI - и съм много доволен. Колата си върви перфектно, разхода е повече от добър (поне с 2л/100 надолу от бензина). Не че е кой знае колко - но си е перо пак. Зависи и колко километра ще се навъртат на година де. С моя дизел - 4 човека - пълен багажник (мъжете сме по около 85-90 кг, жените по около 55 кг) при нормално каране (извънградско 110-120 - магистрала около 120-130) последния път с един резервоар минах 1050 км - Разхода ми от колонка до колонка е 5.3 л/100км. Не карам много спокойно, даже напротив - обичам да си влизам в обороти и да изпреварвам по-бързичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.