Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем при връзване на Android Smartphone с MirrorLink™/SmartLink


Recommended Posts

На 24.02.2017 г. at 8:13, sandista написа:

Другото нещо е ,че не ми дава да сменя MirrorLink c Android Auto. Поне не е по начина който намерих в YouTube. 

Ако си със Sony, не можеш да смениш mirrorlink с аndroid auto

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.07.2018 г. at 15:04, dr_slavov написа:

Здравейте,

Някой намерил ли е начин да се заобиколят ограниченията на новите версии на Андроид? Искам да имам пълен клонинг на телефона. Основната причина е за да мога да ползвам Igo като навигация. По стандартния начин MirrorLink орязва всички приложения които не са сертифицирани и можеш да използваш само Sygic. Но програмата е страшно орязана от към карти а струва 100лв.

iGo се ползва сmirrorlink, защо да не може?, Ако го имаш инсталирано на телефона и работи, като отвориш mirrorlink натисни на зъбното колело,след това на средния бутон на телефона и си избери iGo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.02.2019 г. at 15:25, tihotrif написа:

Здравейте на всички.

С помощта на горните клипчета "подкарах" full mirror, с androidauto (шкода супърб 3).....докато смених телефона с нов и нов андроид 8.1. На този андроид не знам какво му е, но след като използвам AAUnlock, AAmirror не се появява за да му се разреши Superuser. Решението на това е Android Auto PHENOTYPE Patcher AAMirror & CarStream (2019) - поне за мен.

https://www.youtube.com/watch?v=I_0Ke8fnamU

 

 

Правилно AA Phebotipe, но свали AA Mirror Plus, много по добро е инсталира се през phenotipe, и можеш да зададеш резолюцията на телефона, да ти напълни екрана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, markbenz написа:

iGo се ползва сmirrorlink, защо да не може?, Ако го имаш инсталирано на телефона и работи, като отвориш mirrorlink натисни на зъбното колело,след това на средния бутон на телефона и си избери iGo

Това пробвано ли е, или просто предполагаш, че трябва да стане? При мен не се получава.  В момента в който натисна средният бутон на телефона и връзката се разпада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dr.Slavov, да пробвано е, аз ползвам xperia z1 compact, и си ползвам iGo, Sigic, Google maps, всичките работят,ще се опитам да кача видео по късно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.