Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разглобяване на пластмасови кори в багажника на Румстър


radeto

Recommended Posts

Колеги бих искал да ви попитам дали някой знае как се разглобяват страничните кори в багажното отделение на Румстър. Счупи ми се едното палче, в което влиза кората, лепих го, но не става и искам да я подменя. Ще съм благодарен и някой ако има схема, на която да са показани щипки и винтове. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен ма Фабията се строши по подобен начин. Аз успях да вкарам болт с по-голяма глава от дупката и завих една шайба + завих го с изолир банд, да не лъщи толкова. Може би е малко грозно решение, но върши работа. Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повиках неволята и тя взе, че се обади. Успах да разглобя кората от страната на задната врата и успях да бръкна под нея. По този начин вкарах болт от вътрешната страна с шайба. От външната страна нахлузих една втулка с ширината на тази част от кората, в която влиза палчето, след което сложих гайката. Стана от здраво, по-здраво. На вид не е най-красивото нещо, но то и почти не се вижда когато кората е сложена. Важното е да бъде здраво. Благодаря на колегата BlackSpot за добрата идея.

Редактирано от radeto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Колеги късно се включвам, но аз от моите си сблъсквания с ABS пластмасите установих че се лепят само и единствено с безцветния поксипол. Ако някой иска нека пробва. После няма разляпяне. Чупи се детайла на съвсем др място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.