Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как се спира Airbag без ключ?


caspar

Recommended Posts

Здравейте,

 

Горд собственик съм на Skoda Fabia II 2008г. и имам следния въпрос:

Как мога да изключа Airbag-а на предната седалка до шофьора? Търсих бутон, ключ или някакъв превключвач, но така и не намерих такова нещо. Явно оборудването на колата е такова, че нямам такъв ключ, а ми трябва, защото с колата ще почнем да возим бебeто и реално жена ми ще я кара. Много по-удобно е да седи кошчето на предана седалка от колкото на задната докато шофира.

Та въпроса ми е, има ли някакъв лесен и безболезнен начин да изключа пасажерския преден айрбег или трябва да ходя до шкода, за да ми сложат ключ(ако това е възможно изобщо)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така си помислих, другия вариант е или да изключа буксата към airbag-а или да пробвам с бушона директно. Но мисля че това е по-грубия начин и може така да не работят като цяло и другите airbag-зи. Може ли да ме посъветване, къде да ида за да го изключат с ваг-ком, че до сега само в Шкода съм я водил за ремонти Фабийката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте от София, може да се допитате до колегата Пепи (Pepino), ако сте от друг град вижте в Шкода. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.