Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На гости "под тепетата" - Пловдив ( 04.02.2017 )


mRt

Recommended Posts

Ех завиждам Ви, ще пропусна за жалост... но все пак и аз ще съм в близост до Пловдив (60 км) и ще съм на маса  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 75
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    7

  • joro-120L

    7

  • mRt

    7

  • diana_kraice

    5

Най-много писали в темата

колегите от Пловдив дали ще се събирате предварително или направо там ?

 

Нямаме уговорка. Там ще се съберем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, виждам, че доста хубаво пътуване се заформя, но някои от нас нямат възможност, иначе биха се включили. Въпросът ми е дали ще има все пак редовна среща на НИМ за неделя? Естествено, може да има и хора, които биха дошли на двете срещи. Иска ми се, ако може, да изясним въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, виждам, че доста хубаво пътуване се заформя, но някои от нас нямат възможност, иначе биха се включили. Въпросът ми е дали ще има все пак редовна среща на НИМ за неделя? Естествено, може да има и хора, които биха дошли на двете срещи. Иска ми се, ако може, да изясним въпроса.

 

За среща на НИМ в Неделя . ще се дискутира в темата за Срещи в София. :)

 

Поздрави 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако форума удари едно рамо сме + 3 ма, колегите си знаят които помагат да агитирам моя мъж. Ние сме под въпрос, но се надявам да има 3 места повече за всеки случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, оказа се, че съм свободен на тази дата, така че ще дойда и аз. Ако някой няма транспорт, а желае да дойде, може да заповяда - аз ще пътувам сам. В колата не се пуши.  :sorry:

 

Поздрави

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво Смирнофф пое нещата в свои ръце, за което му благодаря:

Резервацията е направена. Предвидени са и допълнителни места за хора, които ще решават в последния момент. :hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим за съдействието!  :plate_skoda:  :birthday_cake:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още не съм убеден, че ще успея да присъствам, въпреки че имам голямо желание. Ако успея да приключа след два часа съм на местото, като чета едва ли срещата ще започне след два три часа. Ще бъда в допълнителните места, мога и правостоящ, така и така ще се запознавам с десетки колеги! Поздрави и до събота!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъркаш се, Боре каза че в 13 пуска първа поръчка на сервитьора. Дали няма да "затворим" заведението е друг въпрос :D Aз в колата имам 2 одеала .... още я мисля тази част.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко Жорка. Но пък това няма да е последната подобна среща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но пък това няма да е последната подобна среща :)

Така така, да има реванш и за отсъстващите. Поздрави и приятно ви изкарване! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 И аз съм под въпрос за гостуването утре на колегите в Пловдив. Ако имам възможност да пътувам, то ще стане ясно при мен в последният момент. Пожелавам на всички колеги весело изкарване в Пловдив. :welcome_all:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , малко остана   :banger_2:

 

Както писах вече , който има възможност , утре сборен пункт за тръгване от София - паркинга на Метро на Цариградско шосе.

Час на тръгване 11:00 ч .

Най-вероятно ще направим едно спиране на ОМВ-то на Виноградец (където има KFC и по-голям паркинг).

 

Пловдивската група ... Очакваме червен килим и питка за посрещане !  :tongue_1:  :tongue_1:  :tongue_1:

 

:flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тук да Благодаря на колегите от Пловдив срещата беше многооо готина, на тези изпусналите да ги е яд сега  :tongue_1:

Винаги можем да повторим, аз кацнах току що у дома,с обещания хляб на метър за малката която яко го нападна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам много да благодаря на всички виновници за днешното събитие, изкарах си много готино, макар че изпих 12 кафета. Следващия път искам Пататник. След като се появиха сервитьорките от вечерната смяна се убедих за пореден път че в Пловдив и околията, грозна жена и лош човек, няма! Дето се вика, ако бензина не беше 2.12 за литър, другата Събота, пак съм там!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.